
Real Figaro Link Chain 14k solid yellow gold 24inch Necklace Men Women 10mm 14kt
Globalwatches10
| Metal Purity | 14 K Yellow Gold |
|---|---|
| Weight | 59-61 Grams |
| length | 24 inch |
| width | 11mm |
| gender | men's |
| lock | lobster clasp |
| features | solid |
| make | Solid |
Original: $8,967.00
-65%$8,967.00
$3,138.45More Images





Real Figaro Link Chain 14k solid yellow gold 24inch Necklace Men Women 10mm 14kt
Globalwatches10
| Metal Purity | 14 K Yellow Gold |
|---|---|
| Weight | 59-61 Grams |
| length | 24 inch |
| width | 11mm |
| gender | men's |
| lock | lobster clasp |
| features | solid |
| make | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Globalwatches10
| Metal Purity | 14 K Yellow Gold |
|---|---|
| Weight | 59-61 Grams |
| length | 24 inch |
| width | 11mm |
| gender | men's |
| lock | lobster clasp |
| features | solid |
| make | Solid |























