
Real 14k Yellow Solid Gold Necklace Cuban Curb Link Chain 26'' inches 6mm Unisex
| Antique: No | Closure: Lobster |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day | Gender: Unisex |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 26 in |
| Vintage: No | Main Stone: No Stone |
| Personalize: No | Department: Unisex Adults |
| Chain Style: Curb link | Style: Chain |
| Base Metal: Yellow Gold | Handmade: No |
| Chain Type: Curb Link | Signed: Yes |
| Color: Yellow | Cut Grade: Very Good |
| Sizable: No | Material: Gold |
| Total Carat Weight: 14kt | Certification: Goldbar Jewelers |
| Brand: Goldbar Jewelers | Type: Necklace |
| Metal Purity: 14k | Customized: No |
| Era: Undated | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)
Original: $3,381.00
-65%$3,381.00
$1,183.35More Images





Real 14k Yellow Solid Gold Necklace Cuban Curb Link Chain 26'' inches 6mm Unisex
| Antique: No | Closure: Lobster |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day | Gender: Unisex |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 26 in |
| Vintage: No | Main Stone: No Stone |
| Personalize: No | Department: Unisex Adults |
| Chain Style: Curb link | Style: Chain |
| Base Metal: Yellow Gold | Handmade: No |
| Chain Type: Curb Link | Signed: Yes |
| Color: Yellow | Cut Grade: Very Good |
| Sizable: No | Material: Gold |
| Total Carat Weight: 14kt | Certification: Goldbar Jewelers |
| Brand: Goldbar Jewelers | Type: Necklace |
| Metal Purity: 14k | Customized: No |
| Era: Undated | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Antique: No | Closure: Lobster |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day | Gender: Unisex |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 26 in |
| Vintage: No | Main Stone: No Stone |
| Personalize: No | Department: Unisex Adults |
| Chain Style: Curb link | Style: Chain |
| Base Metal: Yellow Gold | Handmade: No |
| Chain Type: Curb Link | Signed: Yes |
| Color: Yellow | Cut Grade: Very Good |
| Sizable: No | Material: Gold |
| Total Carat Weight: 14kt | Certification: Goldbar Jewelers |
| Brand: Goldbar Jewelers | Type: Necklace |
| Metal Purity: 14k | Customized: No |
| Era: Undated | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)























