
Real 14K Yellow Gold Figaro Link Chain Diamond Cut 8mm 24" Necklace Men's
| Metal Purity | 14K Yellow Gold |
| Weight | 25–27 Grams |
| Width | 8mm |
| Length | 24 Inches |
| Theme | Beauty |
| Base Metal | Gold |
| Condition | Brand New |
| Gender | Male |
More Images



Real 14K Yellow Gold Figaro Link Chain Diamond Cut 8mm 24" Necklace Men's
| Metal Purity | 14K Yellow Gold |
| Weight | 25–27 Grams |
| Width | 8mm |
| Length | 24 Inches |
| Theme | Beauty |
| Base Metal | Gold |
| Condition | Brand New |
| Gender | Male |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Metal Purity | 14K Yellow Gold |
| Weight | 25–27 Grams |
| Width | 8mm |
| Length | 24 Inches |
| Theme | Beauty |
| Base Metal | Gold |
| Condition | Brand New |
| Gender | Male |























