
14k Valentino Chain Trio Gold Necklace Women's Link 24" inches 4mm Diamond Cuts
| Weight of Chain: 12-14 Grams (approx.) | Antique: No |
| Closure: Lobster | Occasion: Anniversary,Birthday,Christening,Christmas,Confirmation/Communion,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day |
| Length (inches): 24 Inches | Gender: Female |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 24 in |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Chain Style: Valentino | Style: Chain |
| Base Metal: Yellow Gold | Features: Lobster Clasp |
| Chain Type: valentino chain | Seller Warranty: Yes |
| Signed: Yes | Color: Multicolor |
| Brand: Valentino | Width of Chain: 4mm |
| Type: Necklace | Metal Purity: 14k |
| Customized: No | Era: Undated |
| Theme: Trio Gold | Country/Region of Manufacture: United States |
| Wholesale: No | Country of Origin: United States |
GoldenLinQ
| Metal Purity | 14K Yellow Gold |
|---|---|
| Weight | (12-14)Grams |
| Length | 24 Inches |
| Width Of Chain | 4mm (approx.) |
| Condition | Brand New |
| Gender | Female |
Original: $2,058.00
-65%$2,058.00
$720.30More Images








14k Valentino Chain Trio Gold Necklace Women's Link 24" inches 4mm Diamond Cuts
| Weight of Chain: 12-14 Grams (approx.) | Antique: No |
| Closure: Lobster | Occasion: Anniversary,Birthday,Christening,Christmas,Confirmation/Communion,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day |
| Length (inches): 24 Inches | Gender: Female |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 24 in |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Chain Style: Valentino | Style: Chain |
| Base Metal: Yellow Gold | Features: Lobster Clasp |
| Chain Type: valentino chain | Seller Warranty: Yes |
| Signed: Yes | Color: Multicolor |
| Brand: Valentino | Width of Chain: 4mm |
| Type: Necklace | Metal Purity: 14k |
| Customized: No | Era: Undated |
| Theme: Trio Gold | Country/Region of Manufacture: United States |
| Wholesale: No | Country of Origin: United States |
GoldenLinQ
| Metal Purity | 14K Yellow Gold |
|---|---|
| Weight | (12-14)Grams |
| Length | 24 Inches |
| Width Of Chain | 4mm (approx.) |
| Condition | Brand New |
| Gender | Female |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Weight of Chain: 12-14 Grams (approx.) | Antique: No |
| Closure: Lobster | Occasion: Anniversary,Birthday,Christening,Christmas,Confirmation/Communion,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day |
| Length (inches): 24 Inches | Gender: Female |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 24 in |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Chain Style: Valentino | Style: Chain |
| Base Metal: Yellow Gold | Features: Lobster Clasp |
| Chain Type: valentino chain | Seller Warranty: Yes |
| Signed: Yes | Color: Multicolor |
| Brand: Valentino | Width of Chain: 4mm |
| Type: Necklace | Metal Purity: 14k |
| Customized: No | Era: Undated |
| Theme: Trio Gold | Country/Region of Manufacture: United States |
| Wholesale: No | Country of Origin: United States |
GoldenLinQ
| Metal Purity | 14K Yellow Gold |
|---|---|
| Weight | (12-14)Grams |
| Length | 24 Inches |
| Width Of Chain | 4mm (approx.) |
| Condition | Brand New |
| Gender | Female |























