
14K Franco Chain Necklace 18" 20" 22" 4mm Yellow Gold Diamond Cut Real
| Antique: No | Shape: Franco |
| Closure: Lobster | Occasion: Anniversary,Birthday,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day,Wedding |
| Gender: Unisex | Item Length: 18" 20" 22" |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 18"-22" |
| Personalize: No | Department: Unisex Adults |
| Chain Style: Franco | Style: Chain |
| Base Metal: Gold | Features: Nickel-Free |
| Handmade: No | Chain Type: Franco |
| Signed: Yes | Color: Yellow |
| Sizable: No | Material: Gold |
| Brand: GoldenLinQ | Type: Chain |
| Metal Purity: 14k | Era: Undated |
| Customized: No | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Wholesale: No |
| Country of Origin: United States |
GoldenLinQ
| Metal Purity | 14K Yellow Gold | |
|---|---|---|
| Weight of 18" | 15.5-17.5 Grams | |
| Weight of 20" | 17.5-19.5 Grams | |
| Weight of 22" | 19.5-21.5 Grams | |
| Width of Chain |
4mm |
|
| Style | Diamond Cut |
Original: $2,572.50
-65%$2,572.50
$900.37More Images






14K Franco Chain Necklace 18" 20" 22" 4mm Yellow Gold Diamond Cut Real
| Antique: No | Shape: Franco |
| Closure: Lobster | Occasion: Anniversary,Birthday,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day,Wedding |
| Gender: Unisex | Item Length: 18" 20" 22" |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 18"-22" |
| Personalize: No | Department: Unisex Adults |
| Chain Style: Franco | Style: Chain |
| Base Metal: Gold | Features: Nickel-Free |
| Handmade: No | Chain Type: Franco |
| Signed: Yes | Color: Yellow |
| Sizable: No | Material: Gold |
| Brand: GoldenLinQ | Type: Chain |
| Metal Purity: 14k | Era: Undated |
| Customized: No | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Wholesale: No |
| Country of Origin: United States |
GoldenLinQ
| Metal Purity | 14K Yellow Gold | |
|---|---|---|
| Weight of 18" | 15.5-17.5 Grams | |
| Weight of 20" | 17.5-19.5 Grams | |
| Weight of 22" | 19.5-21.5 Grams | |
| Width of Chain |
4mm |
|
| Style | Diamond Cut |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Antique: No | Shape: Franco |
| Closure: Lobster | Occasion: Anniversary,Birthday,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day,Wedding |
| Gender: Unisex | Item Length: 18" 20" 22" |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 18"-22" |
| Personalize: No | Department: Unisex Adults |
| Chain Style: Franco | Style: Chain |
| Base Metal: Gold | Features: Nickel-Free |
| Handmade: No | Chain Type: Franco |
| Signed: Yes | Color: Yellow |
| Sizable: No | Material: Gold |
| Brand: GoldenLinQ | Type: Chain |
| Metal Purity: 14k | Era: Undated |
| Customized: No | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Wholesale: No |
| Country of Origin: United States |
GoldenLinQ
| Metal Purity | 14K Yellow Gold | |
|---|---|---|
| Weight of 18" | 15.5-17.5 Grams | |
| Weight of 20" | 17.5-19.5 Grams | |
| Weight of 22" | 19.5-21.5 Grams | |
| Width of Chain |
4mm |
|
| Style | Diamond Cut |























