
14k Gold Solid Cuban Curb Link Chain Necklace REAL 8mm 20-30 Inches Diamond Cuts
| Antique: No | Closure: Lobster |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day | Metal: Yellow Gold |
| Necklace Length: 20"-30" | Main Stone: No Stone |
| Personalize: No | Department: Unisex Adults |
| Style: Chain | Base Metal: Yellow Gold |
| Handmade: No | Chain Type: Curb Link |
| Seller Warranty: Yes | Signed: Yes |
| Color: Gold | Material: 10K Yellow Gold |
| Total Carat Weight: 10K Yellow Gold | Brand: GoldenLinQ |
| Type: Necklace | Metal Purity: 14k |
| Customized: No | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |
Original: $5,218.50
-65%$5,218.50
$1,826.47More Images






14k Gold Solid Cuban Curb Link Chain Necklace REAL 8mm 20-30 Inches Diamond Cuts
| Antique: No | Closure: Lobster |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day | Metal: Yellow Gold |
| Necklace Length: 20"-30" | Main Stone: No Stone |
| Personalize: No | Department: Unisex Adults |
| Style: Chain | Base Metal: Yellow Gold |
| Handmade: No | Chain Type: Curb Link |
| Seller Warranty: Yes | Signed: Yes |
| Color: Gold | Material: 10K Yellow Gold |
| Total Carat Weight: 10K Yellow Gold | Brand: GoldenLinQ |
| Type: Necklace | Metal Purity: 14k |
| Customized: No | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Antique: No | Closure: Lobster |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day | Metal: Yellow Gold |
| Necklace Length: 20"-30" | Main Stone: No Stone |
| Personalize: No | Department: Unisex Adults |
| Style: Chain | Base Metal: Yellow Gold |
| Handmade: No | Chain Type: Curb Link |
| Seller Warranty: Yes | Signed: Yes |
| Color: Gold | Material: 10K Yellow Gold |
| Total Carat Weight: 10K Yellow Gold | Brand: GoldenLinQ |
| Type: Necklace | Metal Purity: 14k |
| Customized: No | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |























