
14k Gold Chain Necklace 24 Inch Miami Cuban Link 8mm Box Lock Real 14KT For Mens
| Shape: Cuban link | Closure: Box |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day | Metal: Yellow Gold |
| Secondary Stone: Unknown | Necklace Length: 24 in |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Base Metal: Yellow Gold | Style: Chain,Miami Cuban |
| Chain Type: Cuban Link | Seller Warranty: Yes |
| Signed: Yes | Cut Grade: Very Good |
| Color: Yellow | Material: Gold |
| Total Carat Weight: 14kt | Certification: Goldbar Jewelers |
| Brand: Goldbar Jewelers | Type: Necklace |
| Metal Purity: 14k | Customized: No |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)
Original: $6,174.00
-65%$6,174.00
$2,160.90More Images










14k Gold Chain Necklace 24 Inch Miami Cuban Link 8mm Box Lock Real 14KT For Mens
| Shape: Cuban link | Closure: Box |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day | Metal: Yellow Gold |
| Secondary Stone: Unknown | Necklace Length: 24 in |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Base Metal: Yellow Gold | Style: Chain,Miami Cuban |
| Chain Type: Cuban Link | Seller Warranty: Yes |
| Signed: Yes | Cut Grade: Very Good |
| Color: Yellow | Material: Gold |
| Total Carat Weight: 14kt | Certification: Goldbar Jewelers |
| Brand: Goldbar Jewelers | Type: Necklace |
| Metal Purity: 14k | Customized: No |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Shape: Cuban link | Closure: Box |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day | Metal: Yellow Gold |
| Secondary Stone: Unknown | Necklace Length: 24 in |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Base Metal: Yellow Gold | Style: Chain,Miami Cuban |
| Chain Type: Cuban Link | Seller Warranty: Yes |
| Signed: Yes | Cut Grade: Very Good |
| Color: Yellow | Material: Gold |
| Total Carat Weight: 14kt | Certification: Goldbar Jewelers |
| Brand: Goldbar Jewelers | Type: Necklace |
| Metal Purity: 14k | Customized: No |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)





















