
14k Chandelier Earrings Yellow Gold Push Back Real Women Genuine 14Kt
| Antique: No | Shape: Asymmetrical |
| Closure: Screw Back | Occasion: Anniversary |
| Main Stone Color: White/Colorless | Metal: Yellow Gold |
| Main Stone: Cubic Zirconia | Vintage: No |
| Ear Area: Lobe | Department: Men |
| Main Stone Shape: Round | Style: Chandelier |
| Base Metal: Yellow Gold | Handmade: No |
| Seller Warranty: Yes | Signed: Yes |
| Color: Yellow | Brand: GoldenLinQ |
| Type: Earrings | Metal Purity: 14k |
| Customized: No | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Wholesale: No |
| Country of Origin: United States |
GoldenLinQ
| Metal Purity | 14K Yellow Gold |
|---|---|
| Lock | Push Back |
| Theme | Beauty |
| Weight | 9.5-10.5 grams |
| Condition | Brand New |
| Gender | Female |
Original: $1,617.00
-65%$1,617.00
$565.95More Images






14k Chandelier Earrings Yellow Gold Push Back Real Women Genuine 14Kt
| Antique: No | Shape: Asymmetrical |
| Closure: Screw Back | Occasion: Anniversary |
| Main Stone Color: White/Colorless | Metal: Yellow Gold |
| Main Stone: Cubic Zirconia | Vintage: No |
| Ear Area: Lobe | Department: Men |
| Main Stone Shape: Round | Style: Chandelier |
| Base Metal: Yellow Gold | Handmade: No |
| Seller Warranty: Yes | Signed: Yes |
| Color: Yellow | Brand: GoldenLinQ |
| Type: Earrings | Metal Purity: 14k |
| Customized: No | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Wholesale: No |
| Country of Origin: United States |
GoldenLinQ
| Metal Purity | 14K Yellow Gold |
|---|---|
| Lock | Push Back |
| Theme | Beauty |
| Weight | 9.5-10.5 grams |
| Condition | Brand New |
| Gender | Female |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Antique: No | Shape: Asymmetrical |
| Closure: Screw Back | Occasion: Anniversary |
| Main Stone Color: White/Colorless | Metal: Yellow Gold |
| Main Stone: Cubic Zirconia | Vintage: No |
| Ear Area: Lobe | Department: Men |
| Main Stone Shape: Round | Style: Chandelier |
| Base Metal: Yellow Gold | Handmade: No |
| Seller Warranty: Yes | Signed: Yes |
| Color: Yellow | Brand: GoldenLinQ |
| Type: Earrings | Metal Purity: 14k |
| Customized: No | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Wholesale: No |
| Country of Origin: United States |
GoldenLinQ
| Metal Purity | 14K Yellow Gold |
|---|---|
| Lock | Push Back |
| Theme | Beauty |
| Weight | 9.5-10.5 grams |
| Condition | Brand New |
| Gender | Female |





















