
Real 10k Yellow Gold Barber Charm Pendant 10kt for Chain
| Country of Origin: United States | Department: Men |
| Weight: 3.7 Grams (approx.) | Gender: Male |
| Search Keyword: 394144807309 | Personalize: No |
| Type: Pendant | Secondary Stone: No Stone |
| Customized: No | Main Stone Color: Gold |
| Color: Gold | Vintage: No |
| Signed: No | Occasion: Anniversary,Birthday,Christmas,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day |
| Brand: Goldbar Jeweler | Era: Undated |
| Pendant Shape: Cross | Handmade: No |
| Country/Region of Manufacture: United States | Style: Charm, Pendant |
| Base Metal: Yellow Gold | Certification: Goldbar Jeweler |
| Material: Gold | Theme: Beauty, Hip Hop |
| Pendant/Locket Type: Charm | Cut Grade: Very Good |
| Antique: No | Necklace Length: 1.6 in (approx.) |
| Metal Purity: 10k | Main Stone: No Stone |
| Sizable: No | Metal: Yellow Gold |
Real 10k Yellow Gold Barber Charm Pendant for Men's��
Metal:10k Gold
Length : 1.6 Inch (approx.)
Weight: 3-4 Grams (approx.)
X3Y7
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)
$462.00
Real 10k Yellow Gold Barber Charm Pendant 10kt for Chain—
$462.00
More Images






Real 10k Yellow Gold Barber Charm Pendant 10kt for Chain
| Country of Origin: United States | Department: Men |
| Weight: 3.7 Grams (approx.) | Gender: Male |
| Search Keyword: 394144807309 | Personalize: No |
| Type: Pendant | Secondary Stone: No Stone |
| Customized: No | Main Stone Color: Gold |
| Color: Gold | Vintage: No |
| Signed: No | Occasion: Anniversary,Birthday,Christmas,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day |
| Brand: Goldbar Jeweler | Era: Undated |
| Pendant Shape: Cross | Handmade: No |
| Country/Region of Manufacture: United States | Style: Charm, Pendant |
| Base Metal: Yellow Gold | Certification: Goldbar Jeweler |
| Material: Gold | Theme: Beauty, Hip Hop |
| Pendant/Locket Type: Charm | Cut Grade: Very Good |
| Antique: No | Necklace Length: 1.6 in (approx.) |
| Metal Purity: 10k | Main Stone: No Stone |
| Sizable: No | Metal: Yellow Gold |
Real 10k Yellow Gold Barber Charm Pendant for Men's��
Metal:10k Gold
Length : 1.6 Inch (approx.)
Weight: 3-4 Grams (approx.)
X3Y7
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Country of Origin: United States | Department: Men |
| Weight: 3.7 Grams (approx.) | Gender: Male |
| Search Keyword: 394144807309 | Personalize: No |
| Type: Pendant | Secondary Stone: No Stone |
| Customized: No | Main Stone Color: Gold |
| Color: Gold | Vintage: No |
| Signed: No | Occasion: Anniversary,Birthday,Christmas,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day |
| Brand: Goldbar Jeweler | Era: Undated |
| Pendant Shape: Cross | Handmade: No |
| Country/Region of Manufacture: United States | Style: Charm, Pendant |
| Base Metal: Yellow Gold | Certification: Goldbar Jeweler |
| Material: Gold | Theme: Beauty, Hip Hop |
| Pendant/Locket Type: Charm | Cut Grade: Very Good |
| Antique: No | Necklace Length: 1.6 in (approx.) |
| Metal Purity: 10k | Main Stone: No Stone |
| Sizable: No | Metal: Yellow Gold |
Real 10k Yellow Gold Barber Charm Pendant for Men's��
Metal:10k Gold
Length : 1.6 Inch (approx.)
Weight: 3-4 Grams (approx.)
X3Y7
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)























