
Real 10k Yellow Gold 3mm Rosary Chain 24 inch Necklace Cross Pendant
| Weight of Chain: 6-7 Gram (approx.) | Pendant Shape: Cross |
| Closure: Lobster | Occasion: Birthday |
| Metal: Yellow Gold | Secondary Stone: No Stone |
| Necklace Length: 24 in | Main Stone: No Stone |
| Personalize: No | Style: Rosary |
| Base Metal: Yellow Gold | Chain Type: Rosary |
| Seller Warranty: Yes | Signed: Yes |
| Cut Grade: Very Good | Color: Gold |
| Material: Gold | Materials sourced from: United States |
| Total Carat Weight: 10kt | Certification: goldbar jewelers |
| Brand: Goldbar jewelers | Width of Chain: 3mm |
| Type: Necklace | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Theme: Beauty |
| Length of Chain: 24 Inch | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |
Original: $876.89
-65%$876.89
$306.91More Images







Real 10k Yellow Gold 3mm Rosary Chain 24 inch Necklace Cross Pendant
| Weight of Chain: 6-7 Gram (approx.) | Pendant Shape: Cross |
| Closure: Lobster | Occasion: Birthday |
| Metal: Yellow Gold | Secondary Stone: No Stone |
| Necklace Length: 24 in | Main Stone: No Stone |
| Personalize: No | Style: Rosary |
| Base Metal: Yellow Gold | Chain Type: Rosary |
| Seller Warranty: Yes | Signed: Yes |
| Cut Grade: Very Good | Color: Gold |
| Material: Gold | Materials sourced from: United States |
| Total Carat Weight: 10kt | Certification: goldbar jewelers |
| Brand: Goldbar jewelers | Width of Chain: 3mm |
| Type: Necklace | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Theme: Beauty |
| Length of Chain: 24 Inch | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Weight of Chain: 6-7 Gram (approx.) | Pendant Shape: Cross |
| Closure: Lobster | Occasion: Birthday |
| Metal: Yellow Gold | Secondary Stone: No Stone |
| Necklace Length: 24 in | Main Stone: No Stone |
| Personalize: No | Style: Rosary |
| Base Metal: Yellow Gold | Chain Type: Rosary |
| Seller Warranty: Yes | Signed: Yes |
| Cut Grade: Very Good | Color: Gold |
| Material: Gold | Materials sourced from: United States |
| Total Carat Weight: 10kt | Certification: goldbar jewelers |
| Brand: Goldbar jewelers | Width of Chain: 3mm |
| Type: Necklace | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Theme: Beauty |
| Length of Chain: 24 Inch | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |























