
10k Yellow Gold Necklace Box Byzantine Chain 4mm 5mm 6mm 7mm 18 in- 30 in REAL
| Shape: Byzantine | Closure: Lobster |
| Occasion: Birthday,Christening,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day | Metal: Yellow Gold |
| Secondary Stone: Unknown | Necklace Length: 18 in -30 in |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Base Metal: Yellow Gold | Style: Chain,Miami Cuban |
| Chain Type: Byzantine | Seller Warranty: Yes |
| Signed: Yes | Cut Grade: Very Good |
| Color: Yellow | Material: Gold |
| Total Carat Weight: 10kt | Certification: Goldbar Jewelers |
| Brand: Goldbar Jewelers | Type: Necklace |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)
Original: $1,559.25
-65%$1,559.25
$545.74More Images







10k Yellow Gold Necklace Box Byzantine Chain 4mm 5mm 6mm 7mm 18 in- 30 in REAL
| Shape: Byzantine | Closure: Lobster |
| Occasion: Birthday,Christening,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day | Metal: Yellow Gold |
| Secondary Stone: Unknown | Necklace Length: 18 in -30 in |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Base Metal: Yellow Gold | Style: Chain,Miami Cuban |
| Chain Type: Byzantine | Seller Warranty: Yes |
| Signed: Yes | Cut Grade: Very Good |
| Color: Yellow | Material: Gold |
| Total Carat Weight: 10kt | Certification: Goldbar Jewelers |
| Brand: Goldbar Jewelers | Type: Necklace |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Shape: Byzantine | Closure: Lobster |
| Occasion: Birthday,Christening,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day | Metal: Yellow Gold |
| Secondary Stone: Unknown | Necklace Length: 18 in -30 in |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Base Metal: Yellow Gold | Style: Chain,Miami Cuban |
| Chain Type: Byzantine | Seller Warranty: Yes |
| Signed: Yes | Cut Grade: Very Good |
| Color: Yellow | Material: Gold |
| Total Carat Weight: 10kt | Certification: Goldbar Jewelers |
| Brand: Goldbar Jewelers | Type: Necklace |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)





















