
Real 10k Yellow Gold 12mm Herring Bone Chain Necklace 18'' Inch Lobster lock
| Country of Origin: United States | Width: 12mm |
| Weight: 28-30 Grams (approx.) | Chain Type: Herringbone |
| Personalize: No | Type: Necklace |
| Secondary Stone: No Stone | Customized: No |
| Color: Gold | Signed: Yes |
| Occasion: Birthday,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day | Brand: Goldbar jewelers |
| Country/Region of Manufacture: United States | Style: Chain |
| Base Metal: Yellow Gold | Certification: goldbar jewelers |
| Material: Gold | Theme: Beauty |
| Cut Grade: Very Good | Necklace Length: 18 in |
| Metal Purity: 10k | Closure: Lobster |
| Main Stone: No Stone | Metal: Yellow Gold |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)
Original: $3,465.00
-65%$3,465.00
$1,212.75More Images








Real 10k Yellow Gold 12mm Herring Bone Chain Necklace 18'' Inch Lobster lock
| Country of Origin: United States | Width: 12mm |
| Weight: 28-30 Grams (approx.) | Chain Type: Herringbone |
| Personalize: No | Type: Necklace |
| Secondary Stone: No Stone | Customized: No |
| Color: Gold | Signed: Yes |
| Occasion: Birthday,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day | Brand: Goldbar jewelers |
| Country/Region of Manufacture: United States | Style: Chain |
| Base Metal: Yellow Gold | Certification: goldbar jewelers |
| Material: Gold | Theme: Beauty |
| Cut Grade: Very Good | Necklace Length: 18 in |
| Metal Purity: 10k | Closure: Lobster |
| Main Stone: No Stone | Metal: Yellow Gold |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Country of Origin: United States | Width: 12mm |
| Weight: 28-30 Grams (approx.) | Chain Type: Herringbone |
| Personalize: No | Type: Necklace |
| Secondary Stone: No Stone | Customized: No |
| Color: Gold | Signed: Yes |
| Occasion: Birthday,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day | Brand: Goldbar jewelers |
| Country/Region of Manufacture: United States | Style: Chain |
| Base Metal: Yellow Gold | Certification: goldbar jewelers |
| Material: Gold | Theme: Beauty |
| Cut Grade: Very Good | Necklace Length: 18 in |
| Metal Purity: 10k | Closure: Lobster |
| Main Stone: No Stone | Metal: Yellow Gold |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)























