
Real 10k Solid Yellow Gold Franco Chain 7mm 26" Inch 10kt Necklace Lobster Lock
| Closure: Lobster | Occasion: Birthday,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day |
| Signed: Yes | Cut Grade: Very Good |
| Color: Gold | Material: Gold |
| Metal: Yellow Gold | Secondary Stone: No Stone |
| Certification: goldbar jewelers | Necklace Length: 26 in |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Brand: Goldbar jewelers | Type: Necklace |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Style: Chain | Base Metal: Yellow Gold |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Width: 7mm | Country of Origin: United States |
| Chain Type: Franco |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)
Original: $10,857.00
-65%$10,857.00
$3,799.95More Images









Real 10k Solid Yellow Gold Franco Chain 7mm 26" Inch 10kt Necklace Lobster Lock
| Closure: Lobster | Occasion: Birthday,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day |
| Signed: Yes | Cut Grade: Very Good |
| Color: Gold | Material: Gold |
| Metal: Yellow Gold | Secondary Stone: No Stone |
| Certification: goldbar jewelers | Necklace Length: 26 in |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Brand: Goldbar jewelers | Type: Necklace |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Style: Chain | Base Metal: Yellow Gold |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Width: 7mm | Country of Origin: United States |
| Chain Type: Franco |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Closure: Lobster | Occasion: Birthday,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day |
| Signed: Yes | Cut Grade: Very Good |
| Color: Gold | Material: Gold |
| Metal: Yellow Gold | Secondary Stone: No Stone |
| Certification: goldbar jewelers | Necklace Length: 26 in |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Brand: Goldbar jewelers | Type: Necklace |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Style: Chain | Base Metal: Yellow Gold |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Width: 7mm | Country of Origin: United States |
| Chain Type: Franco |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)























