
Real 10K Solid White Gold Rope Chain 6mm Necklace 22'' Inches Lobster Lock 10kt
| Shape: Rope | Closure: Lobster |
| Occasion: Birthday,Christening,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day | Metal: Yellow Gold |
| Secondary Stone: No Stone | Necklace Length: 22 in |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Pendant/Locket Type: Lobster | Style: Rope |
| Base Metal: White Gold | Chain Type: Rope |
| Seller Warranty: Yes | Signed: Yes |
| Cut Grade: Very Good | Color: White |
| Material: Gold | Total Carat Weight: 10kt |
| Certification: Goldbar Jewelers | Brand: Goldbar Jewelers |
| Type: Necklace | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |
Original: $8,778.00
-65%$8,778.00
$3,072.30More Images











Real 10K Solid White Gold Rope Chain 6mm Necklace 22'' Inches Lobster Lock 10kt
| Shape: Rope | Closure: Lobster |
| Occasion: Birthday,Christening,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day | Metal: Yellow Gold |
| Secondary Stone: No Stone | Necklace Length: 22 in |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Pendant/Locket Type: Lobster | Style: Rope |
| Base Metal: White Gold | Chain Type: Rope |
| Seller Warranty: Yes | Signed: Yes |
| Cut Grade: Very Good | Color: White |
| Material: Gold | Total Carat Weight: 10kt |
| Certification: Goldbar Jewelers | Brand: Goldbar Jewelers |
| Type: Necklace | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Shape: Rope | Closure: Lobster |
| Occasion: Birthday,Christening,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day | Metal: Yellow Gold |
| Secondary Stone: No Stone | Necklace Length: 22 in |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Pendant/Locket Type: Lobster | Style: Rope |
| Base Metal: White Gold | Chain Type: Rope |
| Seller Warranty: Yes | Signed: Yes |
| Cut Grade: Very Good | Color: White |
| Material: Gold | Total Carat Weight: 10kt |
| Certification: Goldbar Jewelers | Brand: Goldbar Jewelers |
| Type: Necklace | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |























