
Real 10k Solid White Gold Necklace Miami Cuban Chain 7mm 24" inch 10kt Unisex
| Pendant Shape: Miami Cuban | Closure: Box |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day | Metal: White Gold |
| Secondary Stone: No Stone | Necklace Length: 24 in |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Style: Chain | Base Metal: White Gold |
| Width: 7mm | Chain Type: Miami Cuban |
| Seller Warranty: Yes | Signed: Yes |
| Cut Grade: Very Good | Color: White gold |
| Material: Gold | Total Carat Weight: 10kt |
| Weight: 81-83 Grams (approx.) | Certification: goldbar jewelers |
| Brand: Goldbar jewelers | Type: Necklace |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)
Original: $9,586.50
-65%$9,586.50
$3,355.27More Images




Real 10k Solid White Gold Necklace Miami Cuban Chain 7mm 24" inch 10kt Unisex
| Pendant Shape: Miami Cuban | Closure: Box |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day | Metal: White Gold |
| Secondary Stone: No Stone | Necklace Length: 24 in |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Style: Chain | Base Metal: White Gold |
| Width: 7mm | Chain Type: Miami Cuban |
| Seller Warranty: Yes | Signed: Yes |
| Cut Grade: Very Good | Color: White gold |
| Material: Gold | Total Carat Weight: 10kt |
| Weight: 81-83 Grams (approx.) | Certification: goldbar jewelers |
| Brand: Goldbar jewelers | Type: Necklace |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Pendant Shape: Miami Cuban | Closure: Box |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day | Metal: White Gold |
| Secondary Stone: No Stone | Necklace Length: 24 in |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Style: Chain | Base Metal: White Gold |
| Width: 7mm | Chain Type: Miami Cuban |
| Seller Warranty: Yes | Signed: Yes |
| Cut Grade: Very Good | Color: White gold |
| Material: Gold | Total Carat Weight: 10kt |
| Weight: 81-83 Grams (approx.) | Certification: goldbar jewelers |
| Brand: Goldbar jewelers | Type: Necklace |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)























