
REAL 10k Solid Rope Necklace 6mm Last Supper Pendant SET Chain 20"-30'' Gold
| Antique: No | Pendant Shape: Round |
| Closure: Lobster | Occasion: Anniversary |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 20 in-30 in |
| Vintage: No | Personalize: No |
| Department: Men | Pendant/Locket Type: Charm |
| Style: Chain | Base Metal: Yellow Gold |
| Chain Width: 6mm (approx.) | Handmade: No |
| Chain Type: Rope | Signed: Yes |
| Cut Grade: Excellent | Color: Gold |
| Material: Gold | Total Carat Weight: 10kt |
| Certification: My Elite Jewelers | Brand: My Elite Jewelers |
| Type: Chain | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Era: Undated |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
- We offer FREE Shipping Service to the buyers in US.
- We have 2 to 3 days shipping handling time for all items
- Please be aware of the extra charges that might apply for express and priority shipping
- We have 2 to 3 Business days as shipping handling time
- International buyers have to pay the shipping fees
- Please be aware about the custom chargers of your country as it differs country-to-country.
Original: $7,103.25
-65%$7,103.25
$2,486.14More Images











REAL 10k Solid Rope Necklace 6mm Last Supper Pendant SET Chain 20"-30'' Gold
| Antique: No | Pendant Shape: Round |
| Closure: Lobster | Occasion: Anniversary |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 20 in-30 in |
| Vintage: No | Personalize: No |
| Department: Men | Pendant/Locket Type: Charm |
| Style: Chain | Base Metal: Yellow Gold |
| Chain Width: 6mm (approx.) | Handmade: No |
| Chain Type: Rope | Signed: Yes |
| Cut Grade: Excellent | Color: Gold |
| Material: Gold | Total Carat Weight: 10kt |
| Certification: My Elite Jewelers | Brand: My Elite Jewelers |
| Type: Chain | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Era: Undated |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
- We offer FREE Shipping Service to the buyers in US.
- We have 2 to 3 days shipping handling time for all items
- Please be aware of the extra charges that might apply for express and priority shipping
- We have 2 to 3 Business days as shipping handling time
- International buyers have to pay the shipping fees
- Please be aware about the custom chargers of your country as it differs country-to-country.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Antique: No | Pendant Shape: Round |
| Closure: Lobster | Occasion: Anniversary |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 20 in-30 in |
| Vintage: No | Personalize: No |
| Department: Men | Pendant/Locket Type: Charm |
| Style: Chain | Base Metal: Yellow Gold |
| Chain Width: 6mm (approx.) | Handmade: No |
| Chain Type: Rope | Signed: Yes |
| Cut Grade: Excellent | Color: Gold |
| Material: Gold | Total Carat Weight: 10kt |
| Certification: My Elite Jewelers | Brand: My Elite Jewelers |
| Type: Chain | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Era: Undated |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
- We offer FREE Shipping Service to the buyers in US.
- We have 2 to 3 days shipping handling time for all items
- Please be aware of the extra charges that might apply for express and priority shipping
- We have 2 to 3 Business days as shipping handling time
- International buyers have to pay the shipping fees
- Please be aware about the custom chargers of your country as it differs country-to-country.























