
Real 10k Solid Gold Rope Chain Necklace 2.5mm-7mm Men Women Yellow 10kt
| Pendant Shape: rope | Antique: No |
| Number of Diamonds: 0 | Closure: Lobster |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Christening,Christmas,Confirmation/Communion,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day | Metal: Yellow Gold |
| Gender: Unisex | Vintage: No |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Department: Unisex Adults | Chain Style: 10K Yellow Gold Rope Chain |
| Style: Chain | Base Metal: Yellow Gold |
| Number of Gemstones: 0 | Handmade: No |
| Chain Type: Rope | Signed: Yes |
| Color: Yellow | Cut Grade: Very Good |
| Sizable: No | Modified Item: No |
| Lock: Lobster Lock | Brand: GoldenLinQ |
| Metal Stamp: 10K | Type: Necklace |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Era: Undated | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |
GoldenLinQ
Original: $866.25
-65%$866.25
$303.19More Images









Real 10k Solid Gold Rope Chain Necklace 2.5mm-7mm Men Women Yellow 10kt
| Pendant Shape: rope | Antique: No |
| Number of Diamonds: 0 | Closure: Lobster |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Christening,Christmas,Confirmation/Communion,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day | Metal: Yellow Gold |
| Gender: Unisex | Vintage: No |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Department: Unisex Adults | Chain Style: 10K Yellow Gold Rope Chain |
| Style: Chain | Base Metal: Yellow Gold |
| Number of Gemstones: 0 | Handmade: No |
| Chain Type: Rope | Signed: Yes |
| Color: Yellow | Cut Grade: Very Good |
| Sizable: No | Modified Item: No |
| Lock: Lobster Lock | Brand: GoldenLinQ |
| Metal Stamp: 10K | Type: Necklace |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Era: Undated | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |
GoldenLinQ
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Pendant Shape: rope | Antique: No |
| Number of Diamonds: 0 | Closure: Lobster |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Christening,Christmas,Confirmation/Communion,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day | Metal: Yellow Gold |
| Gender: Unisex | Vintage: No |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Department: Unisex Adults | Chain Style: 10K Yellow Gold Rope Chain |
| Style: Chain | Base Metal: Yellow Gold |
| Number of Gemstones: 0 | Handmade: No |
| Chain Type: Rope | Signed: Yes |
| Color: Yellow | Cut Grade: Very Good |
| Sizable: No | Modified Item: No |
| Lock: Lobster Lock | Brand: GoldenLinQ |
| Metal Stamp: 10K | Type: Necklace |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Era: Undated | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |
GoldenLinQ























