
Real 10K Royal Monaco Chain Box Clasp 7mm Gold Necklace 10Kt 24" Genuine
| Antique: No | Pendant Shape: cuban link |
| Closure: Box | Occasion: Birthday,Christmas,Confirmation/Communion,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day |
| Main Stone Color: Yellow | Metal: Yellow Gold |
| Necklace Length: 24 in | width of chain: 7mm (approx.) |
| Vintage: No | Main Stone: No Stone |
| Personalize: No | Department: Unisex Adults |
| Style: Chain | Base Metal: Yellow Gold |
| Handmade: No | Chain Type: Cuban Link |
| Signed: Yes | Color: Yellow |
| Cut Grade: Excellent | Certification: GoldenlinQ |
| Brand: GoldenlinQ | Type: Necklace |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Era: Undated | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: Monaco |
| Wholesale: No | UPC: Does not apply |
GoldenlinQ
| Metal Purity | 10k gold |
|---|---|
| Weight | 24-26 Grams |
| Length | 24 Inches(approx.) |
| Width Of chain | 7mm (approx.) |
| Condition | Brand New |
| Gender | Unisex |
Original: $3,003.00
-65%$3,003.00
$1,051.05More Images








Real 10K Royal Monaco Chain Box Clasp 7mm Gold Necklace 10Kt 24" Genuine
| Antique: No | Pendant Shape: cuban link |
| Closure: Box | Occasion: Birthday,Christmas,Confirmation/Communion,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day |
| Main Stone Color: Yellow | Metal: Yellow Gold |
| Necklace Length: 24 in | width of chain: 7mm (approx.) |
| Vintage: No | Main Stone: No Stone |
| Personalize: No | Department: Unisex Adults |
| Style: Chain | Base Metal: Yellow Gold |
| Handmade: No | Chain Type: Cuban Link |
| Signed: Yes | Color: Yellow |
| Cut Grade: Excellent | Certification: GoldenlinQ |
| Brand: GoldenlinQ | Type: Necklace |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Era: Undated | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: Monaco |
| Wholesale: No | UPC: Does not apply |
GoldenlinQ
| Metal Purity | 10k gold |
|---|---|
| Weight | 24-26 Grams |
| Length | 24 Inches(approx.) |
| Width Of chain | 7mm (approx.) |
| Condition | Brand New |
| Gender | Unisex |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Antique: No | Pendant Shape: cuban link |
| Closure: Box | Occasion: Birthday,Christmas,Confirmation/Communion,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day |
| Main Stone Color: Yellow | Metal: Yellow Gold |
| Necklace Length: 24 in | width of chain: 7mm (approx.) |
| Vintage: No | Main Stone: No Stone |
| Personalize: No | Department: Unisex Adults |
| Style: Chain | Base Metal: Yellow Gold |
| Handmade: No | Chain Type: Cuban Link |
| Signed: Yes | Color: Yellow |
| Cut Grade: Excellent | Certification: GoldenlinQ |
| Brand: GoldenlinQ | Type: Necklace |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Era: Undated | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: Monaco |
| Wholesale: No | UPC: Does not apply |
GoldenlinQ
| Metal Purity | 10k gold |
|---|---|
| Weight | 24-26 Grams |
| Length | 24 Inches(approx.) |
| Width Of chain | 7mm (approx.) |
| Condition | Brand New |
| Gender | Unisex |























