
Real 10K Royal Monaco Chain Box Clasp 11mm Gold Necklace 10Kt 22" Genuine Mens
| Antique: No | Pendant Shape: cuban link |
| Closure: Box | Occasion: Birthday |
| Main Stone Color: White/Colorless | Metal: Yellow Gold |
| Necklace Length: 22 in | width of chain: 11mm (approx.) |
| Vintage: No | Main Stone: Cubic Zirconia |
| Personalize: No | Department: Unisex Adults |
| Main Stone Shape: Round | Style: Chain |
| Base Metal: Yellow Gold | Features: Nickel-Free |
| Handmade: No | Chain Type: Cuban Link |
| Signed: Yes | Color: Yellow |
| Cut Grade: Excellent | Certification: globalwatches10 |
| Brand: Globalwatches10 | Type: Necklace |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Era: Undated | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No | UPC: Does not apply |
Globalwatches10
| Metal Purity | 10k Yellow Gold |
|---|---|
| Weight | 34-36 Grams(approx.) |
| Length | 22 Inches(approx.) |
| Width Of chain | 11mm (approx.) |
| Condition | Brand New |
| Gender | Unisex |
Original: $4,158.00
-65%$4,158.00
$1,455.30More Images








Real 10K Royal Monaco Chain Box Clasp 11mm Gold Necklace 10Kt 22" Genuine Mens
| Antique: No | Pendant Shape: cuban link |
| Closure: Box | Occasion: Birthday |
| Main Stone Color: White/Colorless | Metal: Yellow Gold |
| Necklace Length: 22 in | width of chain: 11mm (approx.) |
| Vintage: No | Main Stone: Cubic Zirconia |
| Personalize: No | Department: Unisex Adults |
| Main Stone Shape: Round | Style: Chain |
| Base Metal: Yellow Gold | Features: Nickel-Free |
| Handmade: No | Chain Type: Cuban Link |
| Signed: Yes | Color: Yellow |
| Cut Grade: Excellent | Certification: globalwatches10 |
| Brand: Globalwatches10 | Type: Necklace |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Era: Undated | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No | UPC: Does not apply |
Globalwatches10
| Metal Purity | 10k Yellow Gold |
|---|---|
| Weight | 34-36 Grams(approx.) |
| Length | 22 Inches(approx.) |
| Width Of chain | 11mm (approx.) |
| Condition | Brand New |
| Gender | Unisex |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Antique: No | Pendant Shape: cuban link |
| Closure: Box | Occasion: Birthday |
| Main Stone Color: White/Colorless | Metal: Yellow Gold |
| Necklace Length: 22 in | width of chain: 11mm (approx.) |
| Vintage: No | Main Stone: Cubic Zirconia |
| Personalize: No | Department: Unisex Adults |
| Main Stone Shape: Round | Style: Chain |
| Base Metal: Yellow Gold | Features: Nickel-Free |
| Handmade: No | Chain Type: Cuban Link |
| Signed: Yes | Color: Yellow |
| Cut Grade: Excellent | Certification: globalwatches10 |
| Brand: Globalwatches10 | Type: Necklace |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Era: Undated | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No | UPC: Does not apply |
Globalwatches10
| Metal Purity | 10k Yellow Gold |
|---|---|
| Weight | 34-36 Grams(approx.) |
| Length | 22 Inches(approx.) |
| Width Of chain | 11mm (approx.) |
| Condition | Brand New |
| Gender | Unisex |























