
Real 10k Royal Monaco Chain 9mm 20-30 inches Necklace Yellow Gold Box Clasp
| Number of Diamonds: 0 | Antique: No |
| Closure: Box | Gender: Male Female |
| Metal: Yellow Gold | Item Length: 20-30 inches |
| Necklace Length: 20"-30" | Main Stone: No Stone |
| Vintage: No | Personalize: No |
| Department: Unisex Adults | Chain Style: Monaco Link |
| Style: 10k Monaco Chain | Base Metal: Gold |
| Clasp Type: Box | Width: 9mm |
| Number of Gemstones: 0 | Handmade: No |
| Chain Type: Monaco | Signed: Yes |
| Color: Gold | Cut Grade: Very Good |
| Sizable: No | Material: Gold |
| Modified Item: No | Certification: GoldenLinQ |
| Brand: GoldenLinQ | Type: Necklace |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Era: Undated | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |
GoldenLinQ
- Metal Purity : 10K Yellow Gold
- Width : 9mm (approx.)
- Length : 20-30 Inches
- Clasp : Box Lock
- Condition : Brand New
- 20" : 24-26 grams
- 22" : 26.5-28.5 grams
- 24" : 29-31 grams
- 26" : 31.5-33.5 grams
- 28" : 34-36 grams
- 30" : 36.5-38.5 grams
Original: $3,003.00
-65%$3,003.00
$1,051.05More Images







Real 10k Royal Monaco Chain 9mm 20-30 inches Necklace Yellow Gold Box Clasp
| Number of Diamonds: 0 | Antique: No |
| Closure: Box | Gender: Male Female |
| Metal: Yellow Gold | Item Length: 20-30 inches |
| Necklace Length: 20"-30" | Main Stone: No Stone |
| Vintage: No | Personalize: No |
| Department: Unisex Adults | Chain Style: Monaco Link |
| Style: 10k Monaco Chain | Base Metal: Gold |
| Clasp Type: Box | Width: 9mm |
| Number of Gemstones: 0 | Handmade: No |
| Chain Type: Monaco | Signed: Yes |
| Color: Gold | Cut Grade: Very Good |
| Sizable: No | Material: Gold |
| Modified Item: No | Certification: GoldenLinQ |
| Brand: GoldenLinQ | Type: Necklace |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Era: Undated | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |
GoldenLinQ
- Metal Purity : 10K Yellow Gold
- Width : 9mm (approx.)
- Length : 20-30 Inches
- Clasp : Box Lock
- Condition : Brand New
- 20" : 24-26 grams
- 22" : 26.5-28.5 grams
- 24" : 29-31 grams
- 26" : 31.5-33.5 grams
- 28" : 34-36 grams
- 30" : 36.5-38.5 grams
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Number of Diamonds: 0 | Antique: No |
| Closure: Box | Gender: Male Female |
| Metal: Yellow Gold | Item Length: 20-30 inches |
| Necklace Length: 20"-30" | Main Stone: No Stone |
| Vintage: No | Personalize: No |
| Department: Unisex Adults | Chain Style: Monaco Link |
| Style: 10k Monaco Chain | Base Metal: Gold |
| Clasp Type: Box | Width: 9mm |
| Number of Gemstones: 0 | Handmade: No |
| Chain Type: Monaco | Signed: Yes |
| Color: Gold | Cut Grade: Very Good |
| Sizable: No | Material: Gold |
| Modified Item: No | Certification: GoldenLinQ |
| Brand: GoldenLinQ | Type: Necklace |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Era: Undated | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |
GoldenLinQ
- Metal Purity : 10K Yellow Gold
- Width : 9mm (approx.)
- Length : 20-30 Inches
- Clasp : Box Lock
- Condition : Brand New
- 20" : 24-26 grams
- 22" : 26.5-28.5 grams
- 24" : 29-31 grams
- 26" : 31.5-33.5 grams
- 28" : 34-36 grams
- 30" : 36.5-38.5 grams























