
Real 10k Royal Monaco Chain 11mm 18-26 inches Necklace Yellow Gold Box Clasp
| Number of Diamonds: 0 | Antique: No |
| Closure: Box | Gender: Male Female |
| Metal: Yellow Gold | Item Length: 18-26 inches |
| Necklace Length: 18-26 | Main Stone: No Stone |
| Vintage: No | Personalize: No |
| Department: Unisex Adults | Chain Style: Monaco Link |
| Style: 10k Monaco Chain | Base Metal: Gold |
| Clasp Type: Box | Width: 11mm |
| Number of Gemstones: 0 | Handmade: No |
| Chain Type: Monaco | Signed: Yes |
| Color: Gold | Cut Grade: Very Good |
| Sizable: No | Material: Gold |
| Modified Item: No | Certification: GoldenLinQ |
| Brand: GoldenlinQ | Type: Necklace |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Era: Undated | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |
GoldenlinQ
- Metal Purity : 10K Yellow Gold
- Width : 11mm (approx.)
- Length : 18-26 Inches
- Clasp : Box Lock
- Condition : Brand New
- 18" : 26-28 grams
- 20" : 29-31 grams
- 22" : 32-34 grams
- 24" : 35-37 grams
- 26" : 38.5-40 grams
Original: $3,234.00
-65%$3,234.00
$1,131.90More Images








Real 10k Royal Monaco Chain 11mm 18-26 inches Necklace Yellow Gold Box Clasp
| Number of Diamonds: 0 | Antique: No |
| Closure: Box | Gender: Male Female |
| Metal: Yellow Gold | Item Length: 18-26 inches |
| Necklace Length: 18-26 | Main Stone: No Stone |
| Vintage: No | Personalize: No |
| Department: Unisex Adults | Chain Style: Monaco Link |
| Style: 10k Monaco Chain | Base Metal: Gold |
| Clasp Type: Box | Width: 11mm |
| Number of Gemstones: 0 | Handmade: No |
| Chain Type: Monaco | Signed: Yes |
| Color: Gold | Cut Grade: Very Good |
| Sizable: No | Material: Gold |
| Modified Item: No | Certification: GoldenLinQ |
| Brand: GoldenlinQ | Type: Necklace |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Era: Undated | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |
GoldenlinQ
- Metal Purity : 10K Yellow Gold
- Width : 11mm (approx.)
- Length : 18-26 Inches
- Clasp : Box Lock
- Condition : Brand New
- 18" : 26-28 grams
- 20" : 29-31 grams
- 22" : 32-34 grams
- 24" : 35-37 grams
- 26" : 38.5-40 grams
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Number of Diamonds: 0 | Antique: No |
| Closure: Box | Gender: Male Female |
| Metal: Yellow Gold | Item Length: 18-26 inches |
| Necklace Length: 18-26 | Main Stone: No Stone |
| Vintage: No | Personalize: No |
| Department: Unisex Adults | Chain Style: Monaco Link |
| Style: 10k Monaco Chain | Base Metal: Gold |
| Clasp Type: Box | Width: 11mm |
| Number of Gemstones: 0 | Handmade: No |
| Chain Type: Monaco | Signed: Yes |
| Color: Gold | Cut Grade: Very Good |
| Sizable: No | Material: Gold |
| Modified Item: No | Certification: GoldenLinQ |
| Brand: GoldenlinQ | Type: Necklace |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Era: Undated | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |
GoldenlinQ
- Metal Purity : 10K Yellow Gold
- Width : 11mm (approx.)
- Length : 18-26 Inches
- Clasp : Box Lock
- Condition : Brand New
- 18" : 26-28 grams
- 20" : 29-31 grams
- 22" : 32-34 grams
- 24" : 35-37 grams
- 26" : 38.5-40 grams























