
Real 10k Rope Chain Last Supper Necklace Pendant Set 7mm 20"-30" Gold Men
| Pendant Shape: Round | Antique: No |
| Closure: Lobster | Occasion: Birthday |
| Main Stone Color: White/Colorless | Metal: Yellow Gold |
| Necklace Length: 20 in - 30 in | Main Stone: Cubic Zirconia |
| Personalize: No | Department: Unisex Adults |
| Main Stone Shape: Round | Pendant/Locket Type: Charm |
| Style: Chain | Base Metal: Gold |
| Chain Type: Rope | Signed: Yes |
| Cut Grade: Very Good | Color: Yellow |
| Brand: Gold Bar Jewelers | Type: Necklace |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Theme: Beauty | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |
| Metal Purity | 10K Yellow Gold |
|---|---|
| Main Stone | Cubic Zirconia |
| Weight of Charm |
12-13 Grams (approx.) |
| Weight of 20" Chain Only | 16-17 Grams (approx.) |
| Weight of 22" Chain Only | 17.5-18.5 Grams (approx.) |
| Weight of 24" Chain Only | 19-20 Grams (approx.) |
| Weight of 26" Chain Only | 20.5-21.5 Grams (approx.) |
| Weight of 28" Chain Only | 22-23 Grams (approx.) |
| Weight of 30" Chain Only | 24-25 Grams (approx.) |
| Width Of chain | 7mm (approx.) |
| Length of charm | 2-3 Inches(approx.) |
Original: $4,002.53
-65%$4,002.53
$1,400.89More Images








Real 10k Rope Chain Last Supper Necklace Pendant Set 7mm 20"-30" Gold Men
| Pendant Shape: Round | Antique: No |
| Closure: Lobster | Occasion: Birthday |
| Main Stone Color: White/Colorless | Metal: Yellow Gold |
| Necklace Length: 20 in - 30 in | Main Stone: Cubic Zirconia |
| Personalize: No | Department: Unisex Adults |
| Main Stone Shape: Round | Pendant/Locket Type: Charm |
| Style: Chain | Base Metal: Gold |
| Chain Type: Rope | Signed: Yes |
| Cut Grade: Very Good | Color: Yellow |
| Brand: Gold Bar Jewelers | Type: Necklace |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Theme: Beauty | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |
| Metal Purity | 10K Yellow Gold |
|---|---|
| Main Stone | Cubic Zirconia |
| Weight of Charm |
12-13 Grams (approx.) |
| Weight of 20" Chain Only | 16-17 Grams (approx.) |
| Weight of 22" Chain Only | 17.5-18.5 Grams (approx.) |
| Weight of 24" Chain Only | 19-20 Grams (approx.) |
| Weight of 26" Chain Only | 20.5-21.5 Grams (approx.) |
| Weight of 28" Chain Only | 22-23 Grams (approx.) |
| Weight of 30" Chain Only | 24-25 Grams (approx.) |
| Width Of chain | 7mm (approx.) |
| Length of charm | 2-3 Inches(approx.) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Pendant Shape: Round | Antique: No |
| Closure: Lobster | Occasion: Birthday |
| Main Stone Color: White/Colorless | Metal: Yellow Gold |
| Necklace Length: 20 in - 30 in | Main Stone: Cubic Zirconia |
| Personalize: No | Department: Unisex Adults |
| Main Stone Shape: Round | Pendant/Locket Type: Charm |
| Style: Chain | Base Metal: Gold |
| Chain Type: Rope | Signed: Yes |
| Cut Grade: Very Good | Color: Yellow |
| Brand: Gold Bar Jewelers | Type: Necklace |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Theme: Beauty | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |
| Metal Purity | 10K Yellow Gold |
|---|---|
| Main Stone | Cubic Zirconia |
| Weight of Charm |
12-13 Grams (approx.) |
| Weight of 20" Chain Only | 16-17 Grams (approx.) |
| Weight of 22" Chain Only | 17.5-18.5 Grams (approx.) |
| Weight of 24" Chain Only | 19-20 Grams (approx.) |
| Weight of 26" Chain Only | 20.5-21.5 Grams (approx.) |
| Weight of 28" Chain Only | 22-23 Grams (approx.) |
| Weight of 30" Chain Only | 24-25 Grams (approx.) |
| Width Of chain | 7mm (approx.) |
| Length of charm | 2-3 Inches(approx.) |























