
Real 10k Rope Chain Last Supper Charm Set 10mm 20"-30" Inch Necklace Yellow Gold
| Antique: No | Pendant Shape: Rectangle |
| Closure: Lobster | Occasion: Anniversary,Birthday,Christening,Christmas,Confirmation/Communion,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day,Wedding |
| Gender: Male/Female | Metal: Yellow Gold |
| Necklace Length: 20"-30" | Personalize: No |
| Department: Unisex Adult | Chain Style: Rope Link |
| Pendant/Locket Type: Charm | Style: Chain,Charm,Pendant,Pendant with Chain |
| Base Metal: Gold | Features: Nickel-Free |
| Handmade: No | Chain Type: Rope |
| Signed: Yes | Color: Gold |
| Cut Grade: Excellent | Modified Item: No |
| Brand: GoldenLinQ | Width of Chain: 10mm approx. |
| Type: Necklace | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |
GoldenLinQ
| Metal Purity | 10K Yellow Gold |
|---|---|
| Weight of charm | 18.5-20.5 Grams (approx.) |
| Weight of 20" Chain | 24.5-26.5 Grams (approx.) |
| Weight of 22" Chain | 27-29 Grams (approx.) |
| Weight of 24" Chain | 30-31.5 Grams (approx.) |
| Weight of 26" Chain | 32-34.5 Grams (approx.) |
| Weight of 28" Chain | 35-36.5 Grams (approx.) |
| Weight of 30" Chain | 37.5-39.5 Grams (approx.) |
| Width Of chain | 10mm (approx.) |
| Length of charm | 2-3 Inches (approx.) |
Original: $5,428.50
-65%$5,428.50
$1,899.97More Images







Real 10k Rope Chain Last Supper Charm Set 10mm 20"-30" Inch Necklace Yellow Gold
| Antique: No | Pendant Shape: Rectangle |
| Closure: Lobster | Occasion: Anniversary,Birthday,Christening,Christmas,Confirmation/Communion,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day,Wedding |
| Gender: Male/Female | Metal: Yellow Gold |
| Necklace Length: 20"-30" | Personalize: No |
| Department: Unisex Adult | Chain Style: Rope Link |
| Pendant/Locket Type: Charm | Style: Chain,Charm,Pendant,Pendant with Chain |
| Base Metal: Gold | Features: Nickel-Free |
| Handmade: No | Chain Type: Rope |
| Signed: Yes | Color: Gold |
| Cut Grade: Excellent | Modified Item: No |
| Brand: GoldenLinQ | Width of Chain: 10mm approx. |
| Type: Necklace | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |
GoldenLinQ
| Metal Purity | 10K Yellow Gold |
|---|---|
| Weight of charm | 18.5-20.5 Grams (approx.) |
| Weight of 20" Chain | 24.5-26.5 Grams (approx.) |
| Weight of 22" Chain | 27-29 Grams (approx.) |
| Weight of 24" Chain | 30-31.5 Grams (approx.) |
| Weight of 26" Chain | 32-34.5 Grams (approx.) |
| Weight of 28" Chain | 35-36.5 Grams (approx.) |
| Weight of 30" Chain | 37.5-39.5 Grams (approx.) |
| Width Of chain | 10mm (approx.) |
| Length of charm | 2-3 Inches (approx.) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Antique: No | Pendant Shape: Rectangle |
| Closure: Lobster | Occasion: Anniversary,Birthday,Christening,Christmas,Confirmation/Communion,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day,Wedding |
| Gender: Male/Female | Metal: Yellow Gold |
| Necklace Length: 20"-30" | Personalize: No |
| Department: Unisex Adult | Chain Style: Rope Link |
| Pendant/Locket Type: Charm | Style: Chain,Charm,Pendant,Pendant with Chain |
| Base Metal: Gold | Features: Nickel-Free |
| Handmade: No | Chain Type: Rope |
| Signed: Yes | Color: Gold |
| Cut Grade: Excellent | Modified Item: No |
| Brand: GoldenLinQ | Width of Chain: 10mm approx. |
| Type: Necklace | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |
GoldenLinQ
| Metal Purity | 10K Yellow Gold |
|---|---|
| Weight of charm | 18.5-20.5 Grams (approx.) |
| Weight of 20" Chain | 24.5-26.5 Grams (approx.) |
| Weight of 22" Chain | 27-29 Grams (approx.) |
| Weight of 24" Chain | 30-31.5 Grams (approx.) |
| Weight of 26" Chain | 32-34.5 Grams (approx.) |
| Weight of 28" Chain | 35-36.5 Grams (approx.) |
| Weight of 30" Chain | 37.5-39.5 Grams (approx.) |
| Width Of chain | 10mm (approx.) |
| Length of charm | 2-3 Inches (approx.) |























