
Real 10k Rope Chain Jesus Cross Charm Necklace SET 4mm 18"-28" Pendant
| Antique: No | Pendant Shape: Cross |
| Closure: Lobster | Occasion: Anniversary,Birthday,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day,Wedding |
| Main Stone Color: White/Colorless | Metal: Yellow Gold |
| Necklace Length: 18" 20" 22" 24" 26" 28" | Vintage: No |
| Main Stone: Cubic Zirconia | Personalize: No |
| Department: Unisex Adult | Main Stone Shape: Round |
| Chain Style: Rope | Pendant/Locket Type: Charm |
| Style: Chain | Base Metal: Yellow Gold |
| Features: Nickel-Free | Handmade: No |
| Signed: Yes | Color: Gold |
| Cut Grade: Excellent | Material: 10K Gold,Gold |
| Certification: 10k yellow gold,Globalwatches10 | Brand: Globalwatches10 |
| Type: Necklace | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Era: Undated |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
Original: $1,270.50
-65%$1,270.50
$444.67More Images






Real 10k Rope Chain Jesus Cross Charm Necklace SET 4mm 18"-28" Pendant
| Antique: No | Pendant Shape: Cross |
| Closure: Lobster | Occasion: Anniversary,Birthday,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day,Wedding |
| Main Stone Color: White/Colorless | Metal: Yellow Gold |
| Necklace Length: 18" 20" 22" 24" 26" 28" | Vintage: No |
| Main Stone: Cubic Zirconia | Personalize: No |
| Department: Unisex Adult | Main Stone Shape: Round |
| Chain Style: Rope | Pendant/Locket Type: Charm |
| Style: Chain | Base Metal: Yellow Gold |
| Features: Nickel-Free | Handmade: No |
| Signed: Yes | Color: Gold |
| Cut Grade: Excellent | Material: 10K Gold,Gold |
| Certification: 10k yellow gold,Globalwatches10 | Brand: Globalwatches10 |
| Type: Necklace | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Era: Undated |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Antique: No | Pendant Shape: Cross |
| Closure: Lobster | Occasion: Anniversary,Birthday,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day,Wedding |
| Main Stone Color: White/Colorless | Metal: Yellow Gold |
| Necklace Length: 18" 20" 22" 24" 26" 28" | Vintage: No |
| Main Stone: Cubic Zirconia | Personalize: No |
| Department: Unisex Adult | Main Stone Shape: Round |
| Chain Style: Rope | Pendant/Locket Type: Charm |
| Style: Chain | Base Metal: Yellow Gold |
| Features: Nickel-Free | Handmade: No |
| Signed: Yes | Color: Gold |
| Cut Grade: Excellent | Material: 10K Gold,Gold |
| Certification: 10k yellow gold,Globalwatches10 | Brand: Globalwatches10 |
| Type: Necklace | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Era: Undated |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |























