
Real 10k Rope Chain Centenario 50 Pesos Charm Necklace SET 4mm 18"-24" Pendant
| Antique: No | Pendant Shape: Round |
| Closure: Lobster | Occasion: All |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 18" 20" 22" 24" |
| Vintage: No | Personalize: No |
| Department: Unisex Adult | Chain Style: Rope |
| Pendant/Locket Type: Charm | Style: Chain |
| Base Metal: Yellow Gold | Features: Nickel-Free |
| Handmade: No | Signed: Yes |
| Color: Gold | Cut Grade: Excellent |
| Material: 10K Gold,Gold | Certification: 10k yellow gold,Globalwatches10 |
| Brand: 10karatgold | Type: Necklace |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Era: Undated | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |
Original: $1,300.94
-65%$1,300.94
$455.33More Images








Real 10k Rope Chain Centenario 50 Pesos Charm Necklace SET 4mm 18"-24" Pendant
| Antique: No | Pendant Shape: Round |
| Closure: Lobster | Occasion: All |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 18" 20" 22" 24" |
| Vintage: No | Personalize: No |
| Department: Unisex Adult | Chain Style: Rope |
| Pendant/Locket Type: Charm | Style: Chain |
| Base Metal: Yellow Gold | Features: Nickel-Free |
| Handmade: No | Signed: Yes |
| Color: Gold | Cut Grade: Excellent |
| Material: 10K Gold,Gold | Certification: 10k yellow gold,Globalwatches10 |
| Brand: 10karatgold | Type: Necklace |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Era: Undated | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Antique: No | Pendant Shape: Round |
| Closure: Lobster | Occasion: All |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 18" 20" 22" 24" |
| Vintage: No | Personalize: No |
| Department: Unisex Adult | Chain Style: Rope |
| Pendant/Locket Type: Charm | Style: Chain |
| Base Metal: Yellow Gold | Features: Nickel-Free |
| Handmade: No | Signed: Yes |
| Color: Gold | Cut Grade: Excellent |
| Material: 10K Gold,Gold | Certification: 10k yellow gold,Globalwatches10 |
| Brand: 10karatgold | Type: Necklace |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Era: Undated | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |























