
Real 10k Nugget Ring Yellow Gold Men Casual Square Ring 10kt All Sizes
| Antique: No | Shape: Square |
| Occasion: Anniversary | Main Stone Color: Yellow |
| Gender: Male | Metal: Yellow Gold |
| Vintage: No | Main Stone: No Stone |
| Personalize: No | Ring Size: 13 |
| Style: Band | Base Metal: Gold |
| Handmade: No | Signed: Yes |
| Color: Yellow | Cut Grade: Excellent |
| Sizable: Yes | Ring Shape: Nugget |
| weight: 22-23 Grams | Modified Item: No |
| Certification: 10k Yellow gold | Brand: Globalwatches10 |
| Type: Ring | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Era: Undated |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
| UPC: Does not apply |
Globalwatches10
| Metal Purity | 10K Yellow Gold |
|---|---|
| Weight | 22-23 Grams |
| Ring Size | 13 |
| Base Metal | Gold |
| Condition | Brand New |
Original: $2,656.50
-65%$2,656.50
$929.77More Images






Real 10k Nugget Ring Yellow Gold Men Casual Square Ring 10kt All Sizes
| Antique: No | Shape: Square |
| Occasion: Anniversary | Main Stone Color: Yellow |
| Gender: Male | Metal: Yellow Gold |
| Vintage: No | Main Stone: No Stone |
| Personalize: No | Ring Size: 13 |
| Style: Band | Base Metal: Gold |
| Handmade: No | Signed: Yes |
| Color: Yellow | Cut Grade: Excellent |
| Sizable: Yes | Ring Shape: Nugget |
| weight: 22-23 Grams | Modified Item: No |
| Certification: 10k Yellow gold | Brand: Globalwatches10 |
| Type: Ring | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Era: Undated |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
| UPC: Does not apply |
Globalwatches10
| Metal Purity | 10K Yellow Gold |
|---|---|
| Weight | 22-23 Grams |
| Ring Size | 13 |
| Base Metal | Gold |
| Condition | Brand New |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Antique: No | Shape: Square |
| Occasion: Anniversary | Main Stone Color: Yellow |
| Gender: Male | Metal: Yellow Gold |
| Vintage: No | Main Stone: No Stone |
| Personalize: No | Ring Size: 13 |
| Style: Band | Base Metal: Gold |
| Handmade: No | Signed: Yes |
| Color: Yellow | Cut Grade: Excellent |
| Sizable: Yes | Ring Shape: Nugget |
| weight: 22-23 Grams | Modified Item: No |
| Certification: 10k Yellow gold | Brand: Globalwatches10 |
| Type: Ring | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Era: Undated |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
| UPC: Does not apply |
Globalwatches10
| Metal Purity | 10K Yellow Gold |
|---|---|
| Weight | 22-23 Grams |
| Ring Size | 13 |
| Base Metal | Gold |
| Condition | Brand New |























