
Real 10k Nugget Ring Yellow Gold Casual Ring 10kt Genuine All Sizes
| Antique: No | Shape: Asymmetrical |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Valentine's Day | Main Stone Color: Yellow |
| Metal: Yellow Gold | Vintage: No |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Ring Size: 8 | Style: Band |
| Base Metal: Gold | Handmade: No |
| Signed: Yes | Color: Yellow |
| Cut Grade: Excellent | Sizable: Yes |
| Ring Shape: Nugget | weight: 5-6 grams |
| Modified Item: No | Certification: 10k Yellow gold |
| Brand: GoldenLinQ | Type: Ring |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Era: Undated | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |
GoldenLinQ
| Metal Purity | 10K Yellow Gold |
|---|---|
| Weight | 5-6 Grams |
| Ring Size | 8 |
| Base Metal | Gold |
| Condition | Brand New |
Original: $693.00
-65%$693.00
$242.55More Images







Real 10k Nugget Ring Yellow Gold Casual Ring 10kt Genuine All Sizes
| Antique: No | Shape: Asymmetrical |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Valentine's Day | Main Stone Color: Yellow |
| Metal: Yellow Gold | Vintage: No |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Ring Size: 8 | Style: Band |
| Base Metal: Gold | Handmade: No |
| Signed: Yes | Color: Yellow |
| Cut Grade: Excellent | Sizable: Yes |
| Ring Shape: Nugget | weight: 5-6 grams |
| Modified Item: No | Certification: 10k Yellow gold |
| Brand: GoldenLinQ | Type: Ring |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Era: Undated | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |
GoldenLinQ
| Metal Purity | 10K Yellow Gold |
|---|---|
| Weight | 5-6 Grams |
| Ring Size | 8 |
| Base Metal | Gold |
| Condition | Brand New |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Antique: No | Shape: Asymmetrical |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Valentine's Day | Main Stone Color: Yellow |
| Metal: Yellow Gold | Vintage: No |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Ring Size: 8 | Style: Band |
| Base Metal: Gold | Handmade: No |
| Signed: Yes | Color: Yellow |
| Cut Grade: Excellent | Sizable: Yes |
| Ring Shape: Nugget | weight: 5-6 grams |
| Modified Item: No | Certification: 10k Yellow gold |
| Brand: GoldenLinQ | Type: Ring |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Era: Undated | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |
GoldenLinQ
| Metal Purity | 10K Yellow Gold |
|---|---|
| Weight | 5-6 Grams |
| Ring Size | 8 |
| Base Metal | Gold |
| Condition | Brand New |























