
Real 10k Milano Rope Chain Necklace Yellow Gold 3mm 18" 20" 22" 24" Genuine
| Antique: No | Closure: Lobster |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day,Wedding | Metal: Yellow Gold |
| Necklace Length: 18" 20" 22" 24" | Vintage: No |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Department: Unisex Adult | Chain Style: Milano Rope |
| Style: Chain | Base Metal: Yellow Gold |
| Features: Nickel-Free | Handmade: No |
| Signed: Yes | Color: Gold |
| Cut Grade: Excellent | Material: 10K Gold,Gold |
| Certification: 10k yellow gold,Globalwatches10 | Brand: Globalwatches10 |
| Type: Necklace | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Era: Undated |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
Original: $577.50
-65%$577.50
$202.12More Images





Real 10k Milano Rope Chain Necklace Yellow Gold 3mm 18" 20" 22" 24" Genuine
| Antique: No | Closure: Lobster |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day,Wedding | Metal: Yellow Gold |
| Necklace Length: 18" 20" 22" 24" | Vintage: No |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Department: Unisex Adult | Chain Style: Milano Rope |
| Style: Chain | Base Metal: Yellow Gold |
| Features: Nickel-Free | Handmade: No |
| Signed: Yes | Color: Gold |
| Cut Grade: Excellent | Material: 10K Gold,Gold |
| Certification: 10k yellow gold,Globalwatches10 | Brand: Globalwatches10 |
| Type: Necklace | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Era: Undated |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Antique: No | Closure: Lobster |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day,Wedding | Metal: Yellow Gold |
| Necklace Length: 18" 20" 22" 24" | Vintage: No |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Department: Unisex Adult | Chain Style: Milano Rope |
| Style: Chain | Base Metal: Yellow Gold |
| Features: Nickel-Free | Handmade: No |
| Signed: Yes | Color: Gold |
| Cut Grade: Excellent | Material: 10K Gold,Gold |
| Certification: 10k yellow gold,Globalwatches10 | Brand: Globalwatches10 |
| Type: Necklace | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Era: Undated |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |























