
12mm Cuban Link Chain 10k Yellow Gold Mens Necklace 26" Box Clasp Real 10KT SALE
| Pendant Shape: Cuban Link | Closure: Box |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Christmas,Father's Day,Graduation,Valentine's Day | Metal: Yellow Gold |
| Secondary Stone: No Stone | Necklace Length: 26 in |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Style: Chain | Base Metal: Yellow Gold |
| Width: 11mm (approx.) | Chain Type: Cuban Link |
| Signed: Yes | Cut Grade: Excellent |
| Color: Gold | Material: Metal |
| Certification: My Elite Jeweler | Weight: 73-75 grams (approx.) |
| Brand: My Elite Jeweler | Type: Necklace |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States |
- We offer FREE Shipping Service to the buyers in US.
- We have 2 to 3 days shipping handling time for all item
- Please be aware of the extra charges that might apply for express and priority shipping
- We have 2 to 3 Business days as shipping handling time
- International buyers have to pay the shipping fees
- Please be aware about the custom chargers of your country as it differs country-to-country.
C74D3E0
Original: $8,662.50
-65%$8,662.50
$3,031.88More Images







12mm Cuban Link Chain 10k Yellow Gold Mens Necklace 26" Box Clasp Real 10KT SALE
| Pendant Shape: Cuban Link | Closure: Box |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Christmas,Father's Day,Graduation,Valentine's Day | Metal: Yellow Gold |
| Secondary Stone: No Stone | Necklace Length: 26 in |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Style: Chain | Base Metal: Yellow Gold |
| Width: 11mm (approx.) | Chain Type: Cuban Link |
| Signed: Yes | Cut Grade: Excellent |
| Color: Gold | Material: Metal |
| Certification: My Elite Jeweler | Weight: 73-75 grams (approx.) |
| Brand: My Elite Jeweler | Type: Necklace |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States |
- We offer FREE Shipping Service to the buyers in US.
- We have 2 to 3 days shipping handling time for all item
- Please be aware of the extra charges that might apply for express and priority shipping
- We have 2 to 3 Business days as shipping handling time
- International buyers have to pay the shipping fees
- Please be aware about the custom chargers of your country as it differs country-to-country.
C74D3E0
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Pendant Shape: Cuban Link | Closure: Box |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Christmas,Father's Day,Graduation,Valentine's Day | Metal: Yellow Gold |
| Secondary Stone: No Stone | Necklace Length: 26 in |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Style: Chain | Base Metal: Yellow Gold |
| Width: 11mm (approx.) | Chain Type: Cuban Link |
| Signed: Yes | Cut Grade: Excellent |
| Color: Gold | Material: Metal |
| Certification: My Elite Jeweler | Weight: 73-75 grams (approx.) |
| Brand: My Elite Jeweler | Type: Necklace |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States |
- We offer FREE Shipping Service to the buyers in US.
- We have 2 to 3 days shipping handling time for all item
- Please be aware of the extra charges that might apply for express and priority shipping
- We have 2 to 3 Business days as shipping handling time
- International buyers have to pay the shipping fees
- Please be aware about the custom chargers of your country as it differs country-to-country.
C74D3E0























