
10k Yellow Gold Rope Necklace Chain 7mm 20" 22" 24" 26" 28" 30 Inch REAL 10k Men
| Shape: Rope | Closure: Lobster |
| Occasion: Birthday | Metal: Yellow Gold |
| Gender: Male | Necklace Length: 18 in, 20 in, 22 in, 24 in, 26 in, 28 in, 30 in |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Pendant/Locket Type: Lobster | Style: Chain |
| Base Metal: Yellow Gold | Chain Type: Rope |
| Seller Warranty: Yes | Signed: Yes |
| Cut Grade: Very Good | Color: Gold |
| Material: Gold | Total Carat Weight: 10kt |
| Certification: GoldenLinQ | Brand: GoldenLinQ |
| Type: Necklace | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | width: 7 mm (approx.) |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
More Images









10k Yellow Gold Rope Necklace Chain 7mm 20" 22" 24" 26" 28" 30 Inch REAL 10k Men
| Shape: Rope | Closure: Lobster |
| Occasion: Birthday | Metal: Yellow Gold |
| Gender: Male | Necklace Length: 18 in, 20 in, 22 in, 24 in, 26 in, 28 in, 30 in |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Pendant/Locket Type: Lobster | Style: Chain |
| Base Metal: Yellow Gold | Chain Type: Rope |
| Seller Warranty: Yes | Signed: Yes |
| Cut Grade: Very Good | Color: Gold |
| Material: Gold | Total Carat Weight: 10kt |
| Certification: GoldenLinQ | Brand: GoldenLinQ |
| Type: Necklace | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | width: 7 mm (approx.) |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Shape: Rope | Closure: Lobster |
| Occasion: Birthday | Metal: Yellow Gold |
| Gender: Male | Necklace Length: 18 in, 20 in, 22 in, 24 in, 26 in, 28 in, 30 in |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Pendant/Locket Type: Lobster | Style: Chain |
| Base Metal: Yellow Gold | Chain Type: Rope |
| Seller Warranty: Yes | Signed: Yes |
| Cut Grade: Very Good | Color: Gold |
| Material: Gold | Total Carat Weight: 10kt |
| Certification: GoldenLinQ | Brand: GoldenLinQ |
| Type: Necklace | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | width: 7 mm (approx.) |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |























