
10K Yellow Gold Rope Chain Necklace 8mm 22 Inch REAL 10kt Diamond Cuts For Mens
| Pendant Shape: Cuban Link | Closure: Lobster |
| Occasion: Birthday | Metal: Yellow Gold |
| Gender: Male | Secondary Stone: No Stone |
| Necklace Length: 22 in | Main Stone: No Stone |
| Personalize: No | Style: Chain |
| Base Metal: Yellow Gold | Width: 8mm (approx.) |
| Chain Type: Rope | Signed: Yes |
| Color: Gold | Cut Grade: Very Good |
| Material: Gold | Certification: GoldenLinQ |
| Weight: 23-24 (approx.) | Brand: GoldenLinQ |
| Type: Necklace | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)
Original: $2,772.00
-65%$2,772.00
$970.20More Images







10K Yellow Gold Rope Chain Necklace 8mm 22 Inch REAL 10kt Diamond Cuts For Mens
| Pendant Shape: Cuban Link | Closure: Lobster |
| Occasion: Birthday | Metal: Yellow Gold |
| Gender: Male | Secondary Stone: No Stone |
| Necklace Length: 22 in | Main Stone: No Stone |
| Personalize: No | Style: Chain |
| Base Metal: Yellow Gold | Width: 8mm (approx.) |
| Chain Type: Rope | Signed: Yes |
| Color: Gold | Cut Grade: Very Good |
| Material: Gold | Certification: GoldenLinQ |
| Weight: 23-24 (approx.) | Brand: GoldenLinQ |
| Type: Necklace | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Pendant Shape: Cuban Link | Closure: Lobster |
| Occasion: Birthday | Metal: Yellow Gold |
| Gender: Male | Secondary Stone: No Stone |
| Necklace Length: 22 in | Main Stone: No Stone |
| Personalize: No | Style: Chain |
| Base Metal: Yellow Gold | Width: 8mm (approx.) |
| Chain Type: Rope | Signed: Yes |
| Color: Gold | Cut Grade: Very Good |
| Material: Gold | Certification: GoldenLinQ |
| Weight: 23-24 (approx.) | Brand: GoldenLinQ |
| Type: Necklace | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)























