
10K Yellow Gold Rope Chain Necklace 3mm 22 Inch REAL 10kt For Men & Women
| Closure: Lobster | Occasion: Birthday |
| Metal: Yellow Gold | Gender: Unisex |
| Secondary Stone: No Stone | Necklace Length: 22 in |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Style: Chain | Base Metal: Yellow Gold |
| Width: 3mm (approx.) | Chain Type: Rope |
| Signed: Yes | Color: Gold |
| Cut Grade: Very Good | Material: Gold |
| Certification: GoldenLinQ | Weight: 5.6-6.5 (approx.) |
| Brand: GoldenLinQ | Type: Necklace |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)
More Images







10K Yellow Gold Rope Chain Necklace 3mm 22 Inch REAL 10kt For Men & Women
| Closure: Lobster | Occasion: Birthday |
| Metal: Yellow Gold | Gender: Unisex |
| Secondary Stone: No Stone | Necklace Length: 22 in |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Style: Chain | Base Metal: Yellow Gold |
| Width: 3mm (approx.) | Chain Type: Rope |
| Signed: Yes | Color: Gold |
| Cut Grade: Very Good | Material: Gold |
| Certification: GoldenLinQ | Weight: 5.6-6.5 (approx.) |
| Brand: GoldenLinQ | Type: Necklace |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Closure: Lobster | Occasion: Birthday |
| Metal: Yellow Gold | Gender: Unisex |
| Secondary Stone: No Stone | Necklace Length: 22 in |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Style: Chain | Base Metal: Yellow Gold |
| Width: 3mm (approx.) | Chain Type: Rope |
| Signed: Yes | Color: Gold |
| Cut Grade: Very Good | Material: Gold |
| Certification: GoldenLinQ | Weight: 5.6-6.5 (approx.) |
| Brand: GoldenLinQ | Type: Necklace |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)























