
10k Yellow Gold Ring Band Men's Engagement Wedding Anniversary Real 10kt gold, Ring Sizes 6,7,8,9,10,11 & 12
10k Yellow Gold Ring Band Men's Engagement Wedding Anniversary Real 10kt gold, Ring Sizes 6,7,8,9,10,11 & 12
| Handmade: No | Country of Origin: United States |
| Country/Region of Manufacture: United States | Department: Men |
| Style: Band | Base Metal: Yellow Gold |
| Gender: Male | Certification: goldbar jewelers |
| Material: gold | Theme: Beauty |
| Use Occasion: Engagement | Search Keyword: 394194361120 |
| Personalize: No | Type: wedding bands |
| Cut Grade: Very Good | Band Width: 6mm |
| Antique: No | Customized: No |
| Color: Gold | Vintage: No |
| Metal Purity: 10k | Signed: Yes |
| Main Stone: No Stone | Sizable: Yes |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Engagement,Father's Day,Wedding | Metal: Yellow Gold |
| Brand: goldbar jewelers | Ring Size: 9 |
| Era: Undated |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)
Original: $462.00
-65%$462.00
$161.70More Images





10k Yellow Gold Ring Band Men's Engagement Wedding Anniversary Real 10kt gold, Ring Sizes 6,7,8,9,10,11 & 12
| Handmade: No | Country of Origin: United States |
| Country/Region of Manufacture: United States | Department: Men |
| Style: Band | Base Metal: Yellow Gold |
| Gender: Male | Certification: goldbar jewelers |
| Material: gold | Theme: Beauty |
| Use Occasion: Engagement | Search Keyword: 394194361120 |
| Personalize: No | Type: wedding bands |
| Cut Grade: Very Good | Band Width: 6mm |
| Antique: No | Customized: No |
| Color: Gold | Vintage: No |
| Metal Purity: 10k | Signed: Yes |
| Main Stone: No Stone | Sizable: Yes |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Engagement,Father's Day,Wedding | Metal: Yellow Gold |
| Brand: goldbar jewelers | Ring Size: 9 |
| Era: Undated |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Handmade: No | Country of Origin: United States |
| Country/Region of Manufacture: United States | Department: Men |
| Style: Band | Base Metal: Yellow Gold |
| Gender: Male | Certification: goldbar jewelers |
| Material: gold | Theme: Beauty |
| Use Occasion: Engagement | Search Keyword: 394194361120 |
| Personalize: No | Type: wedding bands |
| Cut Grade: Very Good | Band Width: 6mm |
| Antique: No | Customized: No |
| Color: Gold | Vintage: No |
| Metal Purity: 10k | Signed: Yes |
| Main Stone: No Stone | Sizable: Yes |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Engagement,Father's Day,Wedding | Metal: Yellow Gold |
| Brand: goldbar jewelers | Ring Size: 9 |
| Era: Undated |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)























