
10k Yellow Gold Nugget Jesus Cross Charm Pendant 2'' inches Real 10kt Chain
| Pendant Shape: Cross | Antique: No |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Christmas,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day | Main Stone Color: Gold |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 2 in (approx.) |
| Vintage: No | Main Stone: No Stone |
| Personalize: No | Department: Unisex Adults |
| Pendant/Locket Type: Charm | Style: Charm,Pendant |
| Base Metal: Yellow Gold | Handmade: No |
| Signed: Yes | Color: Gold |
| Cut Grade: Very Good | Sizable: No |
| Material: Gold | Weight: 3 Grams (approx.) |
| Certification: Goldbar Jeweler | Brand: Goldbar Jeweler |
| Type: Pendant | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Era: Undated |
| Theme: Beauty,Hip Hop,Religious | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States |
Original: $346.50
-65%$346.50
$121.27More Images





10k Yellow Gold Nugget Jesus Cross Charm Pendant 2'' inches Real 10kt Chain
| Pendant Shape: Cross | Antique: No |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Christmas,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day | Main Stone Color: Gold |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 2 in (approx.) |
| Vintage: No | Main Stone: No Stone |
| Personalize: No | Department: Unisex Adults |
| Pendant/Locket Type: Charm | Style: Charm,Pendant |
| Base Metal: Yellow Gold | Handmade: No |
| Signed: Yes | Color: Gold |
| Cut Grade: Very Good | Sizable: No |
| Material: Gold | Weight: 3 Grams (approx.) |
| Certification: Goldbar Jeweler | Brand: Goldbar Jeweler |
| Type: Pendant | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Era: Undated |
| Theme: Beauty,Hip Hop,Religious | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Pendant Shape: Cross | Antique: No |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Christmas,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day | Main Stone Color: Gold |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 2 in (approx.) |
| Vintage: No | Main Stone: No Stone |
| Personalize: No | Department: Unisex Adults |
| Pendant/Locket Type: Charm | Style: Charm,Pendant |
| Base Metal: Yellow Gold | Handmade: No |
| Signed: Yes | Color: Gold |
| Cut Grade: Very Good | Sizable: No |
| Material: Gold | Weight: 3 Grams (approx.) |
| Certification: Goldbar Jeweler | Brand: Goldbar Jeweler |
| Type: Pendant | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Era: Undated |
| Theme: Beauty,Hip Hop,Religious | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States |























