
10k Yellow Gold Necklace Cuban Curb Chain 4mm 18"-28" inch Diamond Cuts 10kt
| Shape: Cuban Curb | Closure: Lobster |
| Occasion: Birthday | Metal: Yellow Gold |
| Gender: Male / Female | Necklace Length: 18 in, 20 in, 22 in, 24 in, 26 in, 28 in |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Base Metal: Gold | Style: Chain |
| Chain Type: Curb Link | Seller Warranty: Yes |
| Signed: Yes | Cut Grade: Very Good |
| Color: Gold | Material: Gold |
| Total Carat Weight: 10kt | Certification: Goldbar Jewelers |
| Brand: Goldbar Jewelers | Type: Necklace |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)
Original: $864.33
-65%$864.33
$302.52More Images






10k Yellow Gold Necklace Cuban Curb Chain 4mm 18"-28" inch Diamond Cuts 10kt
| Shape: Cuban Curb | Closure: Lobster |
| Occasion: Birthday | Metal: Yellow Gold |
| Gender: Male / Female | Necklace Length: 18 in, 20 in, 22 in, 24 in, 26 in, 28 in |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Base Metal: Gold | Style: Chain |
| Chain Type: Curb Link | Seller Warranty: Yes |
| Signed: Yes | Cut Grade: Very Good |
| Color: Gold | Material: Gold |
| Total Carat Weight: 10kt | Certification: Goldbar Jewelers |
| Brand: Goldbar Jewelers | Type: Necklace |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Shape: Cuban Curb | Closure: Lobster |
| Occasion: Birthday | Metal: Yellow Gold |
| Gender: Male / Female | Necklace Length: 18 in, 20 in, 22 in, 24 in, 26 in, 28 in |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Base Metal: Gold | Style: Chain |
| Chain Type: Curb Link | Seller Warranty: Yes |
| Signed: Yes | Cut Grade: Very Good |
| Color: Gold | Material: Gold |
| Total Carat Weight: 10kt | Certification: Goldbar Jewelers |
| Brand: Goldbar Jewelers | Type: Necklace |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)























