
10k Yellow Gold Miami Cuban Royal Monaco Curb Link Chain 7.5mm Necklace 22" REAL
| Shape: Link | Handmade: No |
| Country of Origin: United States | Country/Region of Manufacture: United States |
| Department: Men | Style: Chain |
| Base Metal: Yellow Gold | Chain Type: Curb Link |
| Certification: My Elite Jeweler | Material: Gold |
| Theme: Beauty,Fashion & Costumes | Modified Item: No |
| Length: 22 Inch | Width: 7.5 mm |
| Weight: 23 Grams | Personalize: No |
| Chain Style: Monaco | Gender: Male |
| Type: Necklace | Cut Grade: Excellent |
| Main Stone Color: No stone | Customized: No |
| Antique: No | Color: Gold |
| Vintage: No | Item Length: 22 in |
| Metal Purity: 10k | Signed: Yes |
| Closure: Box | Main Stone: No Stone |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Christmas,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day,Wedding | Metal: Yellow Gold |
| Brand: My Elite Jeweler | Era: Undated |
- We offer FREE Shipping Service to the buyers in US.
- We have 2 to 3 days shipping handling time for all items
- Please be aware of the extra charges that might apply for express and priority shipping
- We have 2 to 3 Business days as shipping handling time
- International buyers have to pay the shipping fees
- Please be aware about the custom chargers of your country as it differs country-to-country.
More Images






10k Yellow Gold Miami Cuban Royal Monaco Curb Link Chain 7.5mm Necklace 22" REAL
| Shape: Link | Handmade: No |
| Country of Origin: United States | Country/Region of Manufacture: United States |
| Department: Men | Style: Chain |
| Base Metal: Yellow Gold | Chain Type: Curb Link |
| Certification: My Elite Jeweler | Material: Gold |
| Theme: Beauty,Fashion & Costumes | Modified Item: No |
| Length: 22 Inch | Width: 7.5 mm |
| Weight: 23 Grams | Personalize: No |
| Chain Style: Monaco | Gender: Male |
| Type: Necklace | Cut Grade: Excellent |
| Main Stone Color: No stone | Customized: No |
| Antique: No | Color: Gold |
| Vintage: No | Item Length: 22 in |
| Metal Purity: 10k | Signed: Yes |
| Closure: Box | Main Stone: No Stone |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Christmas,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day,Wedding | Metal: Yellow Gold |
| Brand: My Elite Jeweler | Era: Undated |
- We offer FREE Shipping Service to the buyers in US.
- We have 2 to 3 days shipping handling time for all items
- Please be aware of the extra charges that might apply for express and priority shipping
- We have 2 to 3 Business days as shipping handling time
- International buyers have to pay the shipping fees
- Please be aware about the custom chargers of your country as it differs country-to-country.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Shape: Link | Handmade: No |
| Country of Origin: United States | Country/Region of Manufacture: United States |
| Department: Men | Style: Chain |
| Base Metal: Yellow Gold | Chain Type: Curb Link |
| Certification: My Elite Jeweler | Material: Gold |
| Theme: Beauty,Fashion & Costumes | Modified Item: No |
| Length: 22 Inch | Width: 7.5 mm |
| Weight: 23 Grams | Personalize: No |
| Chain Style: Monaco | Gender: Male |
| Type: Necklace | Cut Grade: Excellent |
| Main Stone Color: No stone | Customized: No |
| Antique: No | Color: Gold |
| Vintage: No | Item Length: 22 in |
| Metal Purity: 10k | Signed: Yes |
| Closure: Box | Main Stone: No Stone |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Christmas,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day,Wedding | Metal: Yellow Gold |
| Brand: My Elite Jeweler | Era: Undated |
- We offer FREE Shipping Service to the buyers in US.
- We have 2 to 3 days shipping handling time for all items
- Please be aware of the extra charges that might apply for express and priority shipping
- We have 2 to 3 Business days as shipping handling time
- International buyers have to pay the shipping fees
- Please be aware about the custom chargers of your country as it differs country-to-country.























