
10k White Gold Iced Chain 4mm Diamond Cut Necklace 20" 22" 24" 10Kt
| Antique: No | Closure: Lobster |
| Occasion: Anniversary | Signed: Yes |
| Color: Gold | Metal: White Gold |
| Necklace Length: 20" 22" 24" | Brand: globalwatches10 |
| Personalize: No | Type: Necklace |
| Department: Unisex Adults | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Style: Chain |
| Base Metal: Gold | Theme: Beauty |
| Features: Nickel-Free | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
| Handmade: No |
Globalwatches10
| Metal Purity | 10K White Gold |
|---|---|
| Width Of Chain | 4mm (approx.) |
| Condition | Brand New |
| Gender | Unisex |
Original: $2,194.50
-65%$2,194.50
$768.07More Images







10k White Gold Iced Chain 4mm Diamond Cut Necklace 20" 22" 24" 10Kt
| Antique: No | Closure: Lobster |
| Occasion: Anniversary | Signed: Yes |
| Color: Gold | Metal: White Gold |
| Necklace Length: 20" 22" 24" | Brand: globalwatches10 |
| Personalize: No | Type: Necklace |
| Department: Unisex Adults | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Style: Chain |
| Base Metal: Gold | Theme: Beauty |
| Features: Nickel-Free | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
| Handmade: No |
Globalwatches10
| Metal Purity | 10K White Gold |
|---|---|
| Width Of Chain | 4mm (approx.) |
| Condition | Brand New |
| Gender | Unisex |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Antique: No | Closure: Lobster |
| Occasion: Anniversary | Signed: Yes |
| Color: Gold | Metal: White Gold |
| Necklace Length: 20" 22" 24" | Brand: globalwatches10 |
| Personalize: No | Type: Necklace |
| Department: Unisex Adults | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Style: Chain |
| Base Metal: Gold | Theme: Beauty |
| Features: Nickel-Free | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
| Handmade: No |
Globalwatches10
| Metal Purity | 10K White Gold |
|---|---|
| Width Of Chain | 4mm (approx.) |
| Condition | Brand New |
| Gender | Unisex |























