
10k Solid Rope Chain Royal Flush Cards Charm Set 4mm 20"-28" Necklace Gold
| Pendant Shape: Asymmetrical | Closure: Lobster |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Christening,Christmas,Confirmation/Communion,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day,Wedding | Seller Warranty: No |
| Signed: Yes | Color: Gold |
| Cut Grade: Excellent | Metal: Yellow Gold |
| Necklace Length: 20"-28" | Main Stone: No Stone |
| Personalize: No | Brand: GoldenLinQ |
| Type: Necklace | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Pendant/Locket Type: Charm |
| Style: Chain,Charm,Pendant | Base Metal: Gold |
| Theme: Beauty | Features: Nickel-Free |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No | Chain Type: Rope |
GoldenLinQ
| Metal Purity | 10K Yellow Gold |
|---|---|
| Width Of chain |
4mm (approx.) |
| Weight of 20" Chain | 21-23 Grams |
| Weight of 22" Chain | 23.5-25.5 Grams |
| Weight of 24" Chain | 26-28 Grams |
| Weight of 26" Chain | 28-30 Grams |
| Weight of 28" Chain | 30-32 Grams |
| Weight of charm |
7-8 Grams (approx.) |
| Length of charm | 1.5-2 Inches (approx.) |
Original: $3,580.50
-65%$3,580.50
$1,253.17More Images







10k Solid Rope Chain Royal Flush Cards Charm Set 4mm 20"-28" Necklace Gold
| Pendant Shape: Asymmetrical | Closure: Lobster |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Christening,Christmas,Confirmation/Communion,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day,Wedding | Seller Warranty: No |
| Signed: Yes | Color: Gold |
| Cut Grade: Excellent | Metal: Yellow Gold |
| Necklace Length: 20"-28" | Main Stone: No Stone |
| Personalize: No | Brand: GoldenLinQ |
| Type: Necklace | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Pendant/Locket Type: Charm |
| Style: Chain,Charm,Pendant | Base Metal: Gold |
| Theme: Beauty | Features: Nickel-Free |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No | Chain Type: Rope |
GoldenLinQ
| Metal Purity | 10K Yellow Gold |
|---|---|
| Width Of chain |
4mm (approx.) |
| Weight of 20" Chain | 21-23 Grams |
| Weight of 22" Chain | 23.5-25.5 Grams |
| Weight of 24" Chain | 26-28 Grams |
| Weight of 26" Chain | 28-30 Grams |
| Weight of 28" Chain | 30-32 Grams |
| Weight of charm |
7-8 Grams (approx.) |
| Length of charm | 1.5-2 Inches (approx.) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Pendant Shape: Asymmetrical | Closure: Lobster |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Christening,Christmas,Confirmation/Communion,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day,Wedding | Seller Warranty: No |
| Signed: Yes | Color: Gold |
| Cut Grade: Excellent | Metal: Yellow Gold |
| Necklace Length: 20"-28" | Main Stone: No Stone |
| Personalize: No | Brand: GoldenLinQ |
| Type: Necklace | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Pendant/Locket Type: Charm |
| Style: Chain,Charm,Pendant | Base Metal: Gold |
| Theme: Beauty | Features: Nickel-Free |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No | Chain Type: Rope |
GoldenLinQ
| Metal Purity | 10K Yellow Gold |
|---|---|
| Width Of chain |
4mm (approx.) |
| Weight of 20" Chain | 21-23 Grams |
| Weight of 22" Chain | 23.5-25.5 Grams |
| Weight of 24" Chain | 26-28 Grams |
| Weight of 26" Chain | 28-30 Grams |
| Weight of 28" Chain | 30-32 Grams |
| Weight of charm |
7-8 Grams (approx.) |
| Length of charm | 1.5-2 Inches (approx.) |























