
10k Solid Figaro Chain Plug Diamond Charm Necklace SET 4mm 22" Pendant
| Pendant Shape: Asymmetrical | Closure: Lobster |
| Occasion: Anniversary | Main Stone Color: White/Colorless |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 22 in |
| Main Stone: Diamond | Personalize: No |
| Main Stone Shape: Round | Pendant/Locket Type: Charm |
| Style: Chain | Base Metal: Yellow Gold |
| Main Stone Creation: Natural | Seller Warranty: No |
| Signed: Yes | Color: Yellow |
| Cut Grade: Excellent | Material: Metal |
| Total Carat Weight: 0.54 CT (approx) | Brand: G&J |
| Type: Necklace | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Theme: Beauty |
| Wholesale: No | Country of Origin: United States |
Original: $2,250.14
-65%$2,250.14
$787.55More Images











10k Solid Figaro Chain Plug Diamond Charm Necklace SET 4mm 22" Pendant
| Pendant Shape: Asymmetrical | Closure: Lobster |
| Occasion: Anniversary | Main Stone Color: White/Colorless |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 22 in |
| Main Stone: Diamond | Personalize: No |
| Main Stone Shape: Round | Pendant/Locket Type: Charm |
| Style: Chain | Base Metal: Yellow Gold |
| Main Stone Creation: Natural | Seller Warranty: No |
| Signed: Yes | Color: Yellow |
| Cut Grade: Excellent | Material: Metal |
| Total Carat Weight: 0.54 CT (approx) | Brand: G&J |
| Type: Necklace | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Theme: Beauty |
| Wholesale: No | Country of Origin: United States |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Pendant Shape: Asymmetrical | Closure: Lobster |
| Occasion: Anniversary | Main Stone Color: White/Colorless |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 22 in |
| Main Stone: Diamond | Personalize: No |
| Main Stone Shape: Round | Pendant/Locket Type: Charm |
| Style: Chain | Base Metal: Yellow Gold |
| Main Stone Creation: Natural | Seller Warranty: No |
| Signed: Yes | Color: Yellow |
| Cut Grade: Excellent | Material: Metal |
| Total Carat Weight: 0.54 CT (approx) | Brand: G&J |
| Type: Necklace | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Theme: Beauty |
| Wholesale: No | Country of Origin: United States |























