
10k Scorpio Charm Pendant Men's Real 10kt Yellow Gold For Chain & Necklace SALE
| Antique: No | Pendant Shape: Scorpio |
| Occasion: Birthday,Christmas,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day,casual wear | Main Stone Color: Yellow |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 2.2 in |
| Vintage: No | Main Stone: No Stone |
| Personalize: No | Department: Unisex Adults |
| Pendant/Locket Type: Charm | Style: Pendant |
| Base Metal: Yellow Gold | Handmade: No |
| Chain Type: Scorpio | Signed: Yes |
| Cut Grade: Excellent | Color: Gold |
| Sizable: No | Material: Yellow Gold,Gold |
| Total Carat Weight: 10kt | Certification: My Elite Jeweler |
| Modified Item: No | Weight: 6-7 Grams (approx.) |
| Brand: My Elite Jeweler | Type: Pendant |
| Metal Purity: 10k | Length: 2.2 Inch (approx.) |
| Customized: No | Era: Undated |
| Theme: Angels,Beauty,Religious | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States |
- We offer FREE Shipping Service to the buyers in US.
- We have 2 to 3 days shipping handling time for all item
- Please be aware of the extra charges that might apply for express and priority shipping
- We have 2 to 3 Business days as shipping handling time
- International buyers have to pay the shipping fees
- Please be aware about the custom chargers of your country as it differs country-to-country.
Original: $808.50
-65%$808.50
$282.97More Images






10k Scorpio Charm Pendant Men's Real 10kt Yellow Gold For Chain & Necklace SALE
| Antique: No | Pendant Shape: Scorpio |
| Occasion: Birthday,Christmas,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day,casual wear | Main Stone Color: Yellow |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 2.2 in |
| Vintage: No | Main Stone: No Stone |
| Personalize: No | Department: Unisex Adults |
| Pendant/Locket Type: Charm | Style: Pendant |
| Base Metal: Yellow Gold | Handmade: No |
| Chain Type: Scorpio | Signed: Yes |
| Cut Grade: Excellent | Color: Gold |
| Sizable: No | Material: Yellow Gold,Gold |
| Total Carat Weight: 10kt | Certification: My Elite Jeweler |
| Modified Item: No | Weight: 6-7 Grams (approx.) |
| Brand: My Elite Jeweler | Type: Pendant |
| Metal Purity: 10k | Length: 2.2 Inch (approx.) |
| Customized: No | Era: Undated |
| Theme: Angels,Beauty,Religious | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States |
- We offer FREE Shipping Service to the buyers in US.
- We have 2 to 3 days shipping handling time for all item
- Please be aware of the extra charges that might apply for express and priority shipping
- We have 2 to 3 Business days as shipping handling time
- International buyers have to pay the shipping fees
- Please be aware about the custom chargers of your country as it differs country-to-country.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Antique: No | Pendant Shape: Scorpio |
| Occasion: Birthday,Christmas,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day,casual wear | Main Stone Color: Yellow |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 2.2 in |
| Vintage: No | Main Stone: No Stone |
| Personalize: No | Department: Unisex Adults |
| Pendant/Locket Type: Charm | Style: Pendant |
| Base Metal: Yellow Gold | Handmade: No |
| Chain Type: Scorpio | Signed: Yes |
| Cut Grade: Excellent | Color: Gold |
| Sizable: No | Material: Yellow Gold,Gold |
| Total Carat Weight: 10kt | Certification: My Elite Jeweler |
| Modified Item: No | Weight: 6-7 Grams (approx.) |
| Brand: My Elite Jeweler | Type: Pendant |
| Metal Purity: 10k | Length: 2.2 Inch (approx.) |
| Customized: No | Era: Undated |
| Theme: Angels,Beauty,Religious | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States |
- We offer FREE Shipping Service to the buyers in US.
- We have 2 to 3 days shipping handling time for all item
- Please be aware of the extra charges that might apply for express and priority shipping
- We have 2 to 3 Business days as shipping handling time
- International buyers have to pay the shipping fees
- Please be aware about the custom chargers of your country as it differs country-to-country.























