
10K Miami Cuban Link Chain 100 Dollar Bill Pendent Charm 8mm 20"-30" Necklace
| Number of Diamonds: 0 | Antique: No |
| Pendant Shape: Rectangle | Closure: Box |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Christmas,Engagement,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day,Wedding | Main Stone Color: Yellow |
| Metal: Yellow Gold | Item Length: 20" -30" Inch |
| Necklace Length: 20" 22" 24" 26" 28" 30" | Vintage: No |
| Personalize: No | Department: Unisex Adults |
| Pendant/Locket Type: Charm | Base Metal: Gold |
| Style: Chain | Number of Gemstones: 0 |
| Handmade: No | Chain Type: Cuban Link |
| Signed: Yes | Color: Gold |
| Cut Grade: Very Good | Sizable: No |
| Total Carat Weight: 10K Yellow Gold | Brand: GoldenLinQ |
| Type: Chain | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Era: Undated |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
��
Original: $5,255.25
-65%$5,255.25
$1,839.34More Images







10K Miami Cuban Link Chain 100 Dollar Bill Pendent Charm 8mm 20"-30" Necklace
| Number of Diamonds: 0 | Antique: No |
| Pendant Shape: Rectangle | Closure: Box |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Christmas,Engagement,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day,Wedding | Main Stone Color: Yellow |
| Metal: Yellow Gold | Item Length: 20" -30" Inch |
| Necklace Length: 20" 22" 24" 26" 28" 30" | Vintage: No |
| Personalize: No | Department: Unisex Adults |
| Pendant/Locket Type: Charm | Base Metal: Gold |
| Style: Chain | Number of Gemstones: 0 |
| Handmade: No | Chain Type: Cuban Link |
| Signed: Yes | Color: Gold |
| Cut Grade: Very Good | Sizable: No |
| Total Carat Weight: 10K Yellow Gold | Brand: GoldenLinQ |
| Type: Chain | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Era: Undated |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
��
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Number of Diamonds: 0 | Antique: No |
| Pendant Shape: Rectangle | Closure: Box |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Christmas,Engagement,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day,Wedding | Main Stone Color: Yellow |
| Metal: Yellow Gold | Item Length: 20" -30" Inch |
| Necklace Length: 20" 22" 24" 26" 28" 30" | Vintage: No |
| Personalize: No | Department: Unisex Adults |
| Pendant/Locket Type: Charm | Base Metal: Gold |
| Style: Chain | Number of Gemstones: 0 |
| Handmade: No | Chain Type: Cuban Link |
| Signed: Yes | Color: Gold |
| Cut Grade: Very Good | Sizable: No |
| Total Carat Weight: 10K Yellow Gold | Brand: GoldenLinQ |
| Type: Chain | Metal Purity: 10k |
| Customized: No | Era: Undated |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
��























