
10K Franco Chain Pharaoh Pendant Charm Necklace 20"-28" 4mm Yellow Gold SET
| Antique: No | Pendant Shape: Asymmetrical |
| Shape: Franco | Closure: Lobster |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day,Wedding | Main Stone Color: White/Colorless |
| Gender: Unisex | Item Length: 20" 22" 24" 26" 28" |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 20"-28" |
| Main Stone: Cubic Zirconia | Personalize: No |
| Department: Unisex Adults | Main Stone Shape: Round |
| Chain Style: Franco | Pendant/Locket Type: Charm |
| Style: Chain | Base Metal: Gold |
| Features: Nickel-Free | Handmade: No |
| Chain Type: Franco | Signed: Yes |
| Color: Yellow | Sizable: No |
| Material: Gold | Brand: GoldenLinQ |
| Type: Chain | Metal Purity: 10k |
| Era: Undated | Customized: No |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Wholesale: No | Country of Origin: United States |
GoldenLinQ
| Stone | Cubic Zirconia | |
|---|---|---|
| Weight 20" Chain Only | 14-16 Grams | |
| Weight 22" Chain Only | 15.5-17.5 Grams | |
| Weight 24" Chain Only | 17-19 Grams | |
| Weight 26" Chain Only | 18.5-20.5 Grams | |
| Weight 28" Chain Only |
20-22 Grams |
|
| Length Of Charm |
2-3 Inches (approx) | |
| Weight of Charm | 10.5-12.5 Grams |
Original: $3,291.75
-65%$3,291.75
$1,152.11More Images







10K Franco Chain Pharaoh Pendant Charm Necklace 20"-28" 4mm Yellow Gold SET
| Antique: No | Pendant Shape: Asymmetrical |
| Shape: Franco | Closure: Lobster |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day,Wedding | Main Stone Color: White/Colorless |
| Gender: Unisex | Item Length: 20" 22" 24" 26" 28" |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 20"-28" |
| Main Stone: Cubic Zirconia | Personalize: No |
| Department: Unisex Adults | Main Stone Shape: Round |
| Chain Style: Franco | Pendant/Locket Type: Charm |
| Style: Chain | Base Metal: Gold |
| Features: Nickel-Free | Handmade: No |
| Chain Type: Franco | Signed: Yes |
| Color: Yellow | Sizable: No |
| Material: Gold | Brand: GoldenLinQ |
| Type: Chain | Metal Purity: 10k |
| Era: Undated | Customized: No |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Wholesale: No | Country of Origin: United States |
GoldenLinQ
| Stone | Cubic Zirconia | |
|---|---|---|
| Weight 20" Chain Only | 14-16 Grams | |
| Weight 22" Chain Only | 15.5-17.5 Grams | |
| Weight 24" Chain Only | 17-19 Grams | |
| Weight 26" Chain Only | 18.5-20.5 Grams | |
| Weight 28" Chain Only |
20-22 Grams |
|
| Length Of Charm |
2-3 Inches (approx) | |
| Weight of Charm | 10.5-12.5 Grams |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Antique: No | Pendant Shape: Asymmetrical |
| Shape: Franco | Closure: Lobster |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day,Wedding | Main Stone Color: White/Colorless |
| Gender: Unisex | Item Length: 20" 22" 24" 26" 28" |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 20"-28" |
| Main Stone: Cubic Zirconia | Personalize: No |
| Department: Unisex Adults | Main Stone Shape: Round |
| Chain Style: Franco | Pendant/Locket Type: Charm |
| Style: Chain | Base Metal: Gold |
| Features: Nickel-Free | Handmade: No |
| Chain Type: Franco | Signed: Yes |
| Color: Yellow | Sizable: No |
| Material: Gold | Brand: GoldenLinQ |
| Type: Chain | Metal Purity: 10k |
| Era: Undated | Customized: No |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Wholesale: No | Country of Origin: United States |
GoldenLinQ
| Stone | Cubic Zirconia | |
|---|---|---|
| Weight 20" Chain Only | 14-16 Grams | |
| Weight 22" Chain Only | 15.5-17.5 Grams | |
| Weight 24" Chain Only | 17-19 Grams | |
| Weight 26" Chain Only | 18.5-20.5 Grams | |
| Weight 28" Chain Only |
20-22 Grams |
|
| Length Of Charm |
2-3 Inches (approx) | |
| Weight of Charm | 10.5-12.5 Grams |























