
10K Franco Chain Jesus Cross Pendant Charm Necklace 20"-26" 3mm Gold Yellow SET
| Antique: No | Pendant Shape: Cross |
| Shape: Franco | Closure: Lobster |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day,Wedding | Main Stone Color: White/Colorless |
| Gender: Unisex | Item Length: 20" 22" 24" 26" |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 20"-26" |
| Main Stone: Cubic Zirconia | Personalize: No |
| Department: Unisex Adults | Main Stone Shape: Round |
| Chain Style: Franco | Pendant/Locket Type: Charm |
| Style: Chain | Base Metal: Gold |
| Features: Nickel-Free | Handmade: No |
| Chain Type: Franco | Signed: Yes |
| Color: Yellow | Sizable: No |
| Material: Gold | Brand: GoldenLinQ |
| Type: Chain | Metal Purity: 10k |
| Era: Undated | Customized: No |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Wholesale: No | Country of Origin: United States |
GoldenLinQ
| Metal | 10K Yellow Gold | |
|---|---|---|
| Weight 20" Chain Only | 9.5-10.5 Grams | |
| Weight 22" Chain Only | 10.5-11.5 Grams | |
| Weight 24" Chain Only | 11.5-12.5 Grams | |
| Weight 26" Chain Only | 12.5-13.5 Grams | |
| Main Stone | Cubic Zirconia |
|
| Length Of Charm |
2-2.5 Inches (approx) | |
| Weight of Charm | 3.5-4.5 Grams |
Original: $1,732.50
-65%$1,732.50
$606.38More Images







10K Franco Chain Jesus Cross Pendant Charm Necklace 20"-26" 3mm Gold Yellow SET
| Antique: No | Pendant Shape: Cross |
| Shape: Franco | Closure: Lobster |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day,Wedding | Main Stone Color: White/Colorless |
| Gender: Unisex | Item Length: 20" 22" 24" 26" |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 20"-26" |
| Main Stone: Cubic Zirconia | Personalize: No |
| Department: Unisex Adults | Main Stone Shape: Round |
| Chain Style: Franco | Pendant/Locket Type: Charm |
| Style: Chain | Base Metal: Gold |
| Features: Nickel-Free | Handmade: No |
| Chain Type: Franco | Signed: Yes |
| Color: Yellow | Sizable: No |
| Material: Gold | Brand: GoldenLinQ |
| Type: Chain | Metal Purity: 10k |
| Era: Undated | Customized: No |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Wholesale: No | Country of Origin: United States |
GoldenLinQ
| Metal | 10K Yellow Gold | |
|---|---|---|
| Weight 20" Chain Only | 9.5-10.5 Grams | |
| Weight 22" Chain Only | 10.5-11.5 Grams | |
| Weight 24" Chain Only | 11.5-12.5 Grams | |
| Weight 26" Chain Only | 12.5-13.5 Grams | |
| Main Stone | Cubic Zirconia |
|
| Length Of Charm |
2-2.5 Inches (approx) | |
| Weight of Charm | 3.5-4.5 Grams |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Antique: No | Pendant Shape: Cross |
| Shape: Franco | Closure: Lobster |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day,Wedding | Main Stone Color: White/Colorless |
| Gender: Unisex | Item Length: 20" 22" 24" 26" |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 20"-26" |
| Main Stone: Cubic Zirconia | Personalize: No |
| Department: Unisex Adults | Main Stone Shape: Round |
| Chain Style: Franco | Pendant/Locket Type: Charm |
| Style: Chain | Base Metal: Gold |
| Features: Nickel-Free | Handmade: No |
| Chain Type: Franco | Signed: Yes |
| Color: Yellow | Sizable: No |
| Material: Gold | Brand: GoldenLinQ |
| Type: Chain | Metal Purity: 10k |
| Era: Undated | Customized: No |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Wholesale: No | Country of Origin: United States |
GoldenLinQ
| Metal | 10K Yellow Gold | |
|---|---|---|
| Weight 20" Chain Only | 9.5-10.5 Grams | |
| Weight 22" Chain Only | 10.5-11.5 Grams | |
| Weight 24" Chain Only | 11.5-12.5 Grams | |
| Weight 26" Chain Only | 12.5-13.5 Grams | |
| Main Stone | Cubic Zirconia |
|
| Length Of Charm |
2-2.5 Inches (approx) | |
| Weight of Charm | 3.5-4.5 Grams |























