
10K Franco Chain Jesus Cross Pendant Charm Necklace 18"-24" 2mm Gold SET Yellow
| Antique: No | Pendant Shape: Cross |
| Shape: Franco | Closure: Lobster |
| Occasion: Anniversary | Main Stone Color: White/Colorless |
| Gender: Unisex | Item Length: 18" 20" 22" 24" |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 18"-24" |
| Main Stone: Cubic Zirconia | Personalize: No |
| Department: Unisex Adults | Main Stone Shape: Round |
| Chain Style: Franco | Pendant/Locket Type: Charm |
| Style: Chain | Base Metal: Gold |
| Features: Nickel-Free | Handmade: No |
| Chain Type: Franco | Signed: Yes |
| Color: Yellow | Sizable: No |
| Material: Gold | Brand: Globalwatches10 |
| Type: Chain | Metal Purity: 10k |
| Era: Undated | Customized: No |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Wholesale: No | Country of Origin: United States |
Globalwatches10
| Metal Purity | 10K Yellow Gold | |
|---|---|---|
| Weight 18" Chain Only | 4.5-5.5 Grams | |
| Weight 20" Chain Only | 5-6 Grams | |
| Weight 22" Chain Only | 5.5-6.5 Grams | |
| Weight 24" Chain Only | 6.5-7.5 Grams | |
| Weight 26" Chain Only | 7-8 Grams | |
| Main Stone | Cubic Zirconia | |
| Length Of Charm |
2-2.5 Inches | |
| Weight of Charm | 3.5-4.5 Grams |
Original: $1,155.00
-65%$1,155.00
$404.2510K Franco Chain Jesus Cross Pendant Charm Necklace 18"-24" 2mm Gold SET Yellow
| Antique: No | Pendant Shape: Cross |
| Shape: Franco | Closure: Lobster |
| Occasion: Anniversary | Main Stone Color: White/Colorless |
| Gender: Unisex | Item Length: 18" 20" 22" 24" |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 18"-24" |
| Main Stone: Cubic Zirconia | Personalize: No |
| Department: Unisex Adults | Main Stone Shape: Round |
| Chain Style: Franco | Pendant/Locket Type: Charm |
| Style: Chain | Base Metal: Gold |
| Features: Nickel-Free | Handmade: No |
| Chain Type: Franco | Signed: Yes |
| Color: Yellow | Sizable: No |
| Material: Gold | Brand: Globalwatches10 |
| Type: Chain | Metal Purity: 10k |
| Era: Undated | Customized: No |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Wholesale: No | Country of Origin: United States |
Globalwatches10
| Metal Purity | 10K Yellow Gold | |
|---|---|---|
| Weight 18" Chain Only | 4.5-5.5 Grams | |
| Weight 20" Chain Only | 5-6 Grams | |
| Weight 22" Chain Only | 5.5-6.5 Grams | |
| Weight 24" Chain Only | 6.5-7.5 Grams | |
| Weight 26" Chain Only | 7-8 Grams | |
| Main Stone | Cubic Zirconia | |
| Length Of Charm |
2-2.5 Inches | |
| Weight of Charm | 3.5-4.5 Grams |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Antique: No | Pendant Shape: Cross |
| Shape: Franco | Closure: Lobster |
| Occasion: Anniversary | Main Stone Color: White/Colorless |
| Gender: Unisex | Item Length: 18" 20" 22" 24" |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 18"-24" |
| Main Stone: Cubic Zirconia | Personalize: No |
| Department: Unisex Adults | Main Stone Shape: Round |
| Chain Style: Franco | Pendant/Locket Type: Charm |
| Style: Chain | Base Metal: Gold |
| Features: Nickel-Free | Handmade: No |
| Chain Type: Franco | Signed: Yes |
| Color: Yellow | Sizable: No |
| Material: Gold | Brand: Globalwatches10 |
| Type: Chain | Metal Purity: 10k |
| Era: Undated | Customized: No |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Wholesale: No | Country of Origin: United States |
Globalwatches10
| Metal Purity | 10K Yellow Gold | |
|---|---|---|
| Weight 18" Chain Only | 4.5-5.5 Grams | |
| Weight 20" Chain Only | 5-6 Grams | |
| Weight 22" Chain Only | 5.5-6.5 Grams | |
| Weight 24" Chain Only | 6.5-7.5 Grams | |
| Weight 26" Chain Only | 7-8 Grams | |
| Main Stone | Cubic Zirconia | |
| Length Of Charm |
2-2.5 Inches | |
| Weight of Charm | 3.5-4.5 Grams |























