
10K Eagle Pendant SET 3mm 26'' and 3mm Rope Chain Anchor Pendant Set 26"
| Antique: No | Closure: Lobster |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day | Main Stone Color: Yellow |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 26 in |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Department: Unisex Adults | Pendant/Locket Type: Charm |
| Style: Chain,Charm,Pendant | Base Metal: Gold |
| Features: Nickel-Free | Handmade: No |
| Chain Type: Rope | Signed: Yes |
| Color: Yellow | Cut Grade: Very Good |
| Material: Gold | Certification: 10k Yellow Gold |
| Brand: GoldenlinQ | Type: chain and pendant |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Theme: Religious | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
GoldenlinQ
| Metal Purity | 10K Yellow Gold |
|---|---|
| Weight Of Chain | 6-7 grams |
| Width | 3mm (approximately) |
| Theme | Beauty |
| Weight of charm eagle weight of charm anchor |
4-5 grams (approx.) 2-3gms |
| Condition | Brand New |
| Gender | Unisex |
Original: $1,732.50
-65%$1,732.50
$606.38More Images




10K Eagle Pendant SET 3mm 26'' and 3mm Rope Chain Anchor Pendant Set 26"
| Antique: No | Closure: Lobster |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day | Main Stone Color: Yellow |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 26 in |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Department: Unisex Adults | Pendant/Locket Type: Charm |
| Style: Chain,Charm,Pendant | Base Metal: Gold |
| Features: Nickel-Free | Handmade: No |
| Chain Type: Rope | Signed: Yes |
| Color: Yellow | Cut Grade: Very Good |
| Material: Gold | Certification: 10k Yellow Gold |
| Brand: GoldenlinQ | Type: chain and pendant |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Theme: Religious | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
GoldenlinQ
| Metal Purity | 10K Yellow Gold |
|---|---|
| Weight Of Chain | 6-7 grams |
| Width | 3mm (approximately) |
| Theme | Beauty |
| Weight of charm eagle weight of charm anchor |
4-5 grams (approx.) 2-3gms |
| Condition | Brand New |
| Gender | Unisex |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Antique: No | Closure: Lobster |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day | Main Stone Color: Yellow |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 26 in |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Department: Unisex Adults | Pendant/Locket Type: Charm |
| Style: Chain,Charm,Pendant | Base Metal: Gold |
| Features: Nickel-Free | Handmade: No |
| Chain Type: Rope | Signed: Yes |
| Color: Yellow | Cut Grade: Very Good |
| Material: Gold | Certification: 10k Yellow Gold |
| Brand: GoldenlinQ | Type: chain and pendant |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Theme: Religious | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
GoldenlinQ
| Metal Purity | 10K Yellow Gold |
|---|---|
| Weight Of Chain | 6-7 grams |
| Width | 3mm (approximately) |
| Theme | Beauty |
| Weight of charm eagle weight of charm anchor |
4-5 grams (approx.) 2-3gms |
| Condition | Brand New |
| Gender | Unisex |























