
Real 18kt Yellow Gold Miami Cuban Chain Necklace 3mm 20'' Inches Men Women SOLID
| Antique: No | Shape: Miami Cuban |
| Closure: Lobster | Occasion: Anniversary,Birthday,Christmas,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day,Wedding |
| Main Stone Color: No stone | Metal: Yellow Gold |
| Secondary Stone: No Stone | Necklace Length: 20 in |
| Vintage: No | Main Stone: No Stone |
| Personalize: No | Department: Unisex Adults |
| Pendant/Locket Type: Lobster | Chain Style: Miami Cuban Link |
| Style: Chain | Base Metal: Yellow Gold |
| Handmade: No | Chain Type: Miami Cuban |
| Signed: Yes | Cut Grade: Excellent |
| Color: Gold | length: 20" |
| Material: Gold | Total Carat Weight: 18k |
| Certification: My Elite Jeweler | Modified Item: No |
| Setting Style: Miami Cuban | Brand: My Elite Jeweler |
| width (s): 3 mm | Type: Necklace |
| Metal Purity: 18k | Customized: No |
| Era: Undated | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
More Images










Real 18kt Yellow Gold Miami Cuban Chain Necklace 3mm 20'' Inches Men Women SOLID
| Antique: No | Shape: Miami Cuban |
| Closure: Lobster | Occasion: Anniversary,Birthday,Christmas,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day,Wedding |
| Main Stone Color: No stone | Metal: Yellow Gold |
| Secondary Stone: No Stone | Necklace Length: 20 in |
| Vintage: No | Main Stone: No Stone |
| Personalize: No | Department: Unisex Adults |
| Pendant/Locket Type: Lobster | Chain Style: Miami Cuban Link |
| Style: Chain | Base Metal: Yellow Gold |
| Handmade: No | Chain Type: Miami Cuban |
| Signed: Yes | Cut Grade: Excellent |
| Color: Gold | length: 20" |
| Material: Gold | Total Carat Weight: 18k |
| Certification: My Elite Jeweler | Modified Item: No |
| Setting Style: Miami Cuban | Brand: My Elite Jeweler |
| width (s): 3 mm | Type: Necklace |
| Metal Purity: 18k | Customized: No |
| Era: Undated | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Antique: No | Shape: Miami Cuban |
| Closure: Lobster | Occasion: Anniversary,Birthday,Christmas,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day,Wedding |
| Main Stone Color: No stone | Metal: Yellow Gold |
| Secondary Stone: No Stone | Necklace Length: 20 in |
| Vintage: No | Main Stone: No Stone |
| Personalize: No | Department: Unisex Adults |
| Pendant/Locket Type: Lobster | Chain Style: Miami Cuban Link |
| Style: Chain | Base Metal: Yellow Gold |
| Handmade: No | Chain Type: Miami Cuban |
| Signed: Yes | Cut Grade: Excellent |
| Color: Gold | length: 20" |
| Material: Gold | Total Carat Weight: 18k |
| Certification: My Elite Jeweler | Modified Item: No |
| Setting Style: Miami Cuban | Brand: My Elite Jeweler |
| width (s): 3 mm | Type: Necklace |
| Metal Purity: 18k | Customized: No |
| Era: Undated | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |























