
Real 18kt Miami Cuban Chain Necklace 3mm 24 Inch Yellow Gold Men Women SOLID 18k
| Antique: No | Shape: Miami Cuban |
| Closure: Lobster | Occasion: Anniversary |
| Main Stone Color: No stone | Metal: Yellow Gold |
| Secondary Stone: No Stone | Necklace Length: 24 in |
| Vintage: No | Main Stone: No Stone |
| Personalize: No | Department: Unisex Adults |
| Chain Style: Miami Cuban Link | Style: Chain |
| Base Metal: Yellow Gold | Handmade: No |
| Chain Type: Miami Cuban | Signed: Yes |
| Cut Grade: Excellent | Color: Gold |
| length: 24" | Material: Gold |
| Total Carat Weight: 18k | Certification: My Elite Jeweler |
| Modified Item: No | Setting Style: Miami Cuban |
| Brand: My Elite Jeweler | width (s): 3 mm |
| Type: Necklace | Metal Purity: 18k |
| Customized: No | Era: Undated |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
More Images







Real 18kt Miami Cuban Chain Necklace 3mm 24 Inch Yellow Gold Men Women SOLID 18k
| Antique: No | Shape: Miami Cuban |
| Closure: Lobster | Occasion: Anniversary |
| Main Stone Color: No stone | Metal: Yellow Gold |
| Secondary Stone: No Stone | Necklace Length: 24 in |
| Vintage: No | Main Stone: No Stone |
| Personalize: No | Department: Unisex Adults |
| Chain Style: Miami Cuban Link | Style: Chain |
| Base Metal: Yellow Gold | Handmade: No |
| Chain Type: Miami Cuban | Signed: Yes |
| Cut Grade: Excellent | Color: Gold |
| length: 24" | Material: Gold |
| Total Carat Weight: 18k | Certification: My Elite Jeweler |
| Modified Item: No | Setting Style: Miami Cuban |
| Brand: My Elite Jeweler | width (s): 3 mm |
| Type: Necklace | Metal Purity: 18k |
| Customized: No | Era: Undated |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Antique: No | Shape: Miami Cuban |
| Closure: Lobster | Occasion: Anniversary |
| Main Stone Color: No stone | Metal: Yellow Gold |
| Secondary Stone: No Stone | Necklace Length: 24 in |
| Vintage: No | Main Stone: No Stone |
| Personalize: No | Department: Unisex Adults |
| Chain Style: Miami Cuban Link | Style: Chain |
| Base Metal: Yellow Gold | Handmade: No |
| Chain Type: Miami Cuban | Signed: Yes |
| Cut Grade: Excellent | Color: Gold |
| length: 24" | Material: Gold |
| Total Carat Weight: 18k | Certification: My Elite Jeweler |
| Modified Item: No | Setting Style: Miami Cuban |
| Brand: My Elite Jeweler | width (s): 3 mm |
| Type: Necklace | Metal Purity: 18k |
| Customized: No | Era: Undated |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |























