
Real 18kt Cuban Curb Chain Necklace 6mm 24 Inch Yellow Gold Men Women SOLID
| Antique: No | Shape: Cuban Curb |
| Closure: Lobster | Occasion: Anniversary |
| Main Stone Color: No stone | Metal: Yellow Gold |
| Secondary Stone: No Stone | Necklace Length: 24 in |
| Vintage: No | Main Stone: No Stone |
| Personalize: No | Department: Unisex Adults |
| Chain Style: Cuban Curb | Style: Chain |
| Base Metal: Yellow Gold | Handmade: No |
| Chain Type: Curb Link | Signed: Yes |
| Cut Grade: Excellent | Color: Gold |
| length: 24" | Material: Gold |
| Total Carat Weight: 18k | Certification: My Elite Jeweler |
| Modified Item: No | Brand: My Elite Jeweler |
| width (s): 6 mm | Type: Necklace |
| Metal Purity: 18k | Customized: No |
| Era: Undated | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |
More Images





Real 18kt Cuban Curb Chain Necklace 6mm 24 Inch Yellow Gold Men Women SOLID
| Antique: No | Shape: Cuban Curb |
| Closure: Lobster | Occasion: Anniversary |
| Main Stone Color: No stone | Metal: Yellow Gold |
| Secondary Stone: No Stone | Necklace Length: 24 in |
| Vintage: No | Main Stone: No Stone |
| Personalize: No | Department: Unisex Adults |
| Chain Style: Cuban Curb | Style: Chain |
| Base Metal: Yellow Gold | Handmade: No |
| Chain Type: Curb Link | Signed: Yes |
| Cut Grade: Excellent | Color: Gold |
| length: 24" | Material: Gold |
| Total Carat Weight: 18k | Certification: My Elite Jeweler |
| Modified Item: No | Brand: My Elite Jeweler |
| width (s): 6 mm | Type: Necklace |
| Metal Purity: 18k | Customized: No |
| Era: Undated | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Antique: No | Shape: Cuban Curb |
| Closure: Lobster | Occasion: Anniversary |
| Main Stone Color: No stone | Metal: Yellow Gold |
| Secondary Stone: No Stone | Necklace Length: 24 in |
| Vintage: No | Main Stone: No Stone |
| Personalize: No | Department: Unisex Adults |
| Chain Style: Cuban Curb | Style: Chain |
| Base Metal: Yellow Gold | Handmade: No |
| Chain Type: Curb Link | Signed: Yes |
| Cut Grade: Excellent | Color: Gold |
| length: 24" | Material: Gold |
| Total Carat Weight: 18k | Certification: My Elite Jeweler |
| Modified Item: No | Brand: My Elite Jeweler |
| width (s): 6 mm | Type: Necklace |
| Metal Purity: 18k | Customized: No |
| Era: Undated | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |























