
Real 18kt Cuban Curb Chain Necklace 2.5 mm 20 Inch Yellow Gold Men Women SOLID
| Antique: No | Shape: Cuban Curb |
| Closure: Lobster | Occasion: Anniversary |
| Main Stone Color: No stone | Metal: Yellow Gold |
| Secondary Stone: No Stone | Necklace Length: 20 in |
| Vintage: No | Main Stone: No Stone |
| Personalize: No | Department: Unisex Adults |
| Chain Style: Cuban Curb | Style: Chain |
| Base Metal: Yellow Gold | Handmade: No |
| Chain Type: Curb Link | Signed: Yes |
| Cut Grade: Excellent | Color: Gold |
| length: 20" | Material: Gold |
| Total Carat Weight: 18k | Certification: My Elite Jeweler |
| Modified Item: No | Setting Style: Miami Cuban |
| Brand: My Elite Jeweler | width (s): 2.5 mm |
| Type: Necklace | Metal Purity: 18k |
| Customized: No | Era: Undated |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
More Images







Real 18kt Cuban Curb Chain Necklace 2.5 mm 20 Inch Yellow Gold Men Women SOLID
| Antique: No | Shape: Cuban Curb |
| Closure: Lobster | Occasion: Anniversary |
| Main Stone Color: No stone | Metal: Yellow Gold |
| Secondary Stone: No Stone | Necklace Length: 20 in |
| Vintage: No | Main Stone: No Stone |
| Personalize: No | Department: Unisex Adults |
| Chain Style: Cuban Curb | Style: Chain |
| Base Metal: Yellow Gold | Handmade: No |
| Chain Type: Curb Link | Signed: Yes |
| Cut Grade: Excellent | Color: Gold |
| length: 20" | Material: Gold |
| Total Carat Weight: 18k | Certification: My Elite Jeweler |
| Modified Item: No | Setting Style: Miami Cuban |
| Brand: My Elite Jeweler | width (s): 2.5 mm |
| Type: Necklace | Metal Purity: 18k |
| Customized: No | Era: Undated |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Antique: No | Shape: Cuban Curb |
| Closure: Lobster | Occasion: Anniversary |
| Main Stone Color: No stone | Metal: Yellow Gold |
| Secondary Stone: No Stone | Necklace Length: 20 in |
| Vintage: No | Main Stone: No Stone |
| Personalize: No | Department: Unisex Adults |
| Chain Style: Cuban Curb | Style: Chain |
| Base Metal: Yellow Gold | Handmade: No |
| Chain Type: Curb Link | Signed: Yes |
| Cut Grade: Excellent | Color: Gold |
| length: 20" | Material: Gold |
| Total Carat Weight: 18k | Certification: My Elite Jeweler |
| Modified Item: No | Setting Style: Miami Cuban |
| Brand: My Elite Jeweler | width (s): 2.5 mm |
| Type: Necklace | Metal Purity: 18k |
| Customized: No | Era: Undated |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |























