
Real 18k Gold Chain Necklace Miami Cuban Link 2.5-4mm 18-26 Inch SOLID Men Women
| Closure: Lobster | Occasion: Birthday,Christening,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day |
| Main Stone Color: Yellow | Metal: Yellow Gold |
| Secondary Stone: Unknown | Necklace Length: 18 in, 20 in, 22 in, 24 in |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Pendant/Locket Type: Lobster | Style: Chain,Rope |
| Base Metal: Yellow Gold | Chain Type: Cuban Link |
| Seller Warranty: Yes | Signed: Yes |
| Cut Grade: Very Good | Color: Yellow |
| Material: Gold | Total Carat Weight: 18kt |
| Certification: GoldenLinQ | Brand: GoldenLinQ |
| Type: Necklace | Metal Purity: 18k |
| Customized: No | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)
Original: $2,024.68
-65%$2,024.68
$708.64More Images















Real 18k Gold Chain Necklace Miami Cuban Link 2.5-4mm 18-26 Inch SOLID Men Women
| Closure: Lobster | Occasion: Birthday,Christening,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day |
| Main Stone Color: Yellow | Metal: Yellow Gold |
| Secondary Stone: Unknown | Necklace Length: 18 in, 20 in, 22 in, 24 in |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Pendant/Locket Type: Lobster | Style: Chain,Rope |
| Base Metal: Yellow Gold | Chain Type: Cuban Link |
| Seller Warranty: Yes | Signed: Yes |
| Cut Grade: Very Good | Color: Yellow |
| Material: Gold | Total Carat Weight: 18kt |
| Certification: GoldenLinQ | Brand: GoldenLinQ |
| Type: Necklace | Metal Purity: 18k |
| Customized: No | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Closure: Lobster | Occasion: Birthday,Christening,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day |
| Main Stone Color: Yellow | Metal: Yellow Gold |
| Secondary Stone: Unknown | Necklace Length: 18 in, 20 in, 22 in, 24 in |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Pendant/Locket Type: Lobster | Style: Chain,Rope |
| Base Metal: Yellow Gold | Chain Type: Cuban Link |
| Seller Warranty: Yes | Signed: Yes |
| Cut Grade: Very Good | Color: Yellow |
| Material: Gold | Total Carat Weight: 18kt |
| Certification: GoldenLinQ | Brand: GoldenLinQ |
| Type: Necklace | Metal Purity: 18k |
| Customized: No | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |
- (The width and weight are approximate. Allow up to +/-10% Difference)























